Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a lány mit akar tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lány mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Sziasztok

megismertem egy lányt interneten kb 2 hónapja

és hihetetlen jókat beszélgetünk

és ez most azért más mint a többi mert közel lakunk egymáshoz és akár még találkozni is fogunk

na de tegnap ugyan ugy elkezdtünk beszélgetni mint minden nap

erre benyögi hogy tökjól elvan egy sráccal és most mondta neki a srác hogy hagyja békén


és akkor kb igy néztem O.o hogy most mivan

mert hogy azt hittem velem van el nem mással

és ezután elkezdtem kicsit vigasztalni mert hirtelen nemtudtam mit lépjek


hogy küldjem el a fenébe hogy most tölem mit akar vagy megvigasztaljam..

inkább megvígasztaltam..


ezután már nemtudok mit várni tőle... én azt hittem hogy engem fog szeretni mert olyan szép bókokat mondtunk egymásnak, hogy most nemtudom mivan


ezért kérnék választ hogy szerintetek direkt irta és hazudott hogy én megvigasztaljam

vagy nem hazudott és mint barát akar velem beszélni ( amiböl én személy szerint nem kérek)


ez egy nagyon érdekes szituácó mert tényleg iszonyat rendes és megértő meg minden de ez egy hideg zuhany féle...

köszönöm a válaszokat előre is F/16


2011. máj. 21. 17:22
 1/6 Maxima ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni de ugy nez ki hogy ez a csaj csak baratkent tekintett Rad. De ezzel mi a problemad? Letezik fiu-lany kozotti baratsag is, amibol kesobb akarmi is lehet.
2011. máj. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt azért csinálta, hogy hideg zuhany legyen. Sugallja vele, hogy mivel neki több választása van, ezért ő irányít. Ez a te szempontodból igen rossz, mivel ezt egyfajta viselkedés kellett megelőzze részedről. Nem fejteném ki, de a lényeg hogy ne vigasztalgasd, pátyolgasd, és végképp ne bókolj neki, ha/mert ő bókolt (ez nem egy adok kapok játék). Ha elküldöd a fenébe, az a legrosszabb megoldás. Szerintem szedd le az érzelmeid mint sallangot, és offold a p*csába, mert ha fenntartod annak rossz hatása lesz az önbecsülésedre, és még esetleg a lány is szarul fogja érezni magát.. Adj neki egy esélyt hogy találkozzatok, és/de ha a barátod akar lenni akkor offold!!
2011. máj. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

mind a kettőtöknek köszönöm


az utolsó válaszolónak annyit te átlátod a helyzetemet


mivel tényleg sokat pátyolgatom bókolok neki :S

és basszus hogyha ennyire átláttad akkor szerintem ez igy is van

2011. máj. 21. 17:36
 4/6 A kérdező kommentje:

az a furcsa az egészbe hogy nem azt csinálja hogy unott meg minden

hanem normálisan mint akit szeretni fogunk vagy szeretünk beszélgetéseket csinálunk


és már nem is nagyon írok rá hanem ő ir..

2011. máj. 21. 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok. A kiegészítésedből is sok átjött. Ez a lány valószínű a legjobb barátjának tekint. Ez vagy így van, vagy nem, de szinte biztos vagyok benne. Próbálkoztál már nála? Mióta ismered? Történt köztetek bármi?


Mikor annyi idős voltam mint te, volt egy gyögyörű szőke lány, akivel összeismerkedtünk. Imádott, folyton a nyakamban lógott, hívogatott, bókolt, simogatott. Ajándékokat vett nekem, valentin napra piros szárnyas plüss szívet kaptam tőle LOVE felirattal, meg ilyenek. Hozzám csapódott a barátnőivel, így 3-4 jó csajjal jártam bulizni rendszeresen (azt meg kell hagyni, hogy egy csokit nem vehettem neki a benzinkúton, és a többi csaj is be akart szállni a tankolásba). Ez így ment egy jó ideig, és beleszerettem. Nyilvánvalónak tűnt, hogy egyfolytában arra vár, hogy összejöjjünk, rengeteget voltunk együtt és fantasztikusan jól éreztük magunkat, sokat nevettünk, aztán kiderült, hogy a legjobb barátja vagyok, akiért bármit megtenne.


De szerintem érthető, hogy ez nem tett boldoggá. Azóta évekkel ezelőtt megszakítottam vele a kapcsolatot (emlékszem, msn-en történt és kiírta az msn hogy chris brown - say goodbye c. számát hallgatta), de pár hónapja jól esett vele beszélnem. Egyből megadta az új számát, és felajánlotta, hogy bármiben számíthatok rá.


Ebből legyen annyi a tanulság, hogy bőven van mit félreérteni, bármennyire ígéretes a helyzet.

2011. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
profi válasz... köszönöm
2011. máj. 24. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!