Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye van olyan fiú, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye van olyan fiú, aki szereti az önbizalomhiányos lányokat?

Figyelt kérdés
Mondjuk nem tudom,hogy én az vagyok-e...azt honnan lehet tudni?
2011. máj. 19. 07:53
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Lehet érezni.


Én pl nagyon szeretem a barátnőmbe, hogy soha semmit nem mer kezdeményezni, én kell kitaláljam, hogy mit akar. Olyan édi ahogy rám bízza a dolgokat.


De szerintem egy idő után mindenki változik, mindenki kezd megbízni a párjában és így növeli saját önbizalmát is.

2011. máj. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Bizonyára van, akinek elsőre tetszik, hogy könnyedén dominál. De előbb-utóbb unalmas lesz. Az önbizalomhiány nem egy személyiségvonás, az egy (átmeneti) jellemhiba, és ki kell belőle "gyógyulni". Mert nem leszel teljes ember amíg fennáll.
2011. máj. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Persze hogy szeretik, a kis cuki törékeny porcelánbabákat mindenki szereti.

Főleg ha egy normális test is csatlakozik ahhoz az önbizalom hiányhoz, nem azt mondom hogy legyen egy nádszálkisasszony, de azért kövér se legyen, mert a faszik általában nem buknak a kövér nőkre, kivéve a kövér faszik, vagy talán még azok sem, na de mindegy az a lényeg hogyha mondjuk max, 45-65 kg vagy, és 150-175 cm magas, akkor ott hiba nincs.

Most jön a másik része:


Milyen zenét hallgatsz, mert az sem mindegy, milyen ruhákat hordasz általában, milyen filmeket szeretsz (a srácok bírják ha a csak is csípi azt amit ők), és a legfontosabb talán a legdiszkrétebb is:

Hogy nézel ki? mert ha már le tudod magad írni olyannak amilyen te látod magad az már egy fok felfelé, és ne csüggedj, mindenki talál párt.


Kérdésre visszatérve:


Honnan lehet tudni?


1.Félős vagy, nem mersz beszélni semmilyen körülmények között, főleg nem emberek között.

2. Visszahúzódó, vagyis próbálod magadról elvonni a figyelmet, feketében, vagy sötét színű ruhákban jársz, csak hogy ne vegyenek észre.

3. Kicsit mindig szomorúnak érzed magad.

4. Nem vagy megelégedve a külsőddel, mindig találsz valami hibát magadon, és a legapróbb dolgokat is szégyenled magadon.

Próbálod eltakarni minden testrészed ahogy csak tudod.


Kb. ennyi.


Remélem tudtam valamennyit segíteni, ha netalántán úgy érzed hogy beszélni szeretnél valakivel aki talán tud segíteni ebben a problémádban, nyugodtan írj pm.-et.

Segítek amiben csak tudok. :D


Én nekem már sikerült kijönnöm ebből tehát van egy kis tapasztalatom.

2011. máj. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Inkább, mint a beképzelt,nyafogós, utálatos, beszólongatósokat.


Egy önnbizalomhiányos fiú.

2011. máj. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyosak :)
2011. máj. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Biztosan van. De azért a legtöbb önbizalom hiányos lány borzasztóan féltékeny. Azt viszont nem igen szereti senki.
2011. máj. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Egy ideig jó, kényelmes, mert mindent te irányítasz, de hosszú távon nagyon sz*r, ha a lány önbizalom hiányos. Én már próbálkoztam így, eleinte örültem, hogy én mondtam meg, hogy mit mikor és hol csináljunk, de ebbe bele lehet fáradni. Ha a lány nem meri megmondani, mit akar, senkinek se lesz jó.

Az mondja, hogy jó az önbizalom hiányos lány, aki még sosem járt ilyennel, vagy nem próbált meg hosszabb távon vele lenni. Sajnos az önbizalom hiányból egy fiú nem tudja kihozni a lányt, mert azon túl, hogy ő csodálja, támogatja, nem sok mindent tehet. Ezen magadnak kell változtatni, mert csak úgy érsz el valamit. Sőt, ha folyamatosan kételkedsz magadban, az egész kapcsolatot tönkre teheted, és a másikból is szívod el az energiát. Próbálj meg megváltozni, legyenek határozott elképzeléseid, és tudd, hogy te egy nagy érték vagy.

2011. máj. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ismerkedni szeretek visszafogott lányokkal. Csodálatos, mikor megnyílnak, elkezdik a felesleges gátlásaikat ledobni. Viszont ha tényleg önbizalom hiánya van, az katasztrófa. Volt ilyen párom. Sokat fejlődött, de sosem mert önmaga lenni. Kezdetben jó érzés könnyen a domináns szerepébe kerülni, de idővel nagyon fárasztó.
2011. máj. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak olyan fiúk, és ők adhatnak önbizalmat a lányoknak. :) Azt onnan lehet tudni hogy önbizalomhiányos vagy-e, hogy mások véleményét kéred egy feladat előtt, nem mered egyedül eldönteni, hogy mit hogyan csinálj, félsz a rossz döntéstől. Én ilyen voltam egy darabig, de a barátaimnak köszönhetően már nem vagyok az annyira.:D
2011. máj. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem van! Én is öönbizalomhiányos avygok kicsi, de ha lesz egy barátom képesleszek megnyílni előtte! :) (Remélem) 14/l
2011. okt. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!