Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan segítsek a haveromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek a haveromnak megszerezni egy lányt?

Figyelt kérdés
Teljesen odavannak egymásért, csak a haverom nem mer lépni, mert fél, hogy mi lesz ha kiderül otthon. A lány így viszont azt gondolja, hogy a srác nem akar tőle semmit. Rossz nézni, hogy vergődnek már hónapok óta mindketten. Mit tehetnék azért, hogy összejöjjenek?
2011. máj. 17. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem a te dolgod. Ha vergődnek hát vergődnek. Majd tanulnak belőle. A párkapcsolati kérdések szerintem nem tartoznak harmadik félre.
2011. máj. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jól irányzott lökés és lesz közös összeborulááás :)))
2011. máj. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek. Ez a kettejük dolga és nem a tiéd. Nem tartozik rád, így ne is avatkozz bele, mert ha esetleg a ténykedésed miatt rosszra fordul a helyzet, te leszel a hibás mindenért.

Gondolom te se díjaznád, ha beleavatkoznának a szerelmi életedbe.

2011. máj. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért, mi lesz, ha kiderül otthon? :) Nem értem... Tán túl fiatal?

Sztem ha tudod, hogy mindketten "szeretik" egymást, akkor nem gáz adni nekik egy kis lökést.

2011. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Először is abban hogy önbizalmat öntesz bele hogy merjen lépni mitől fél hány éves ?
2011. máj. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha haverod nem mer lépni.Talán beszélgess a lánnyal haverodról és mondd meg neki hogy haverodnak tetszik.És majd kezdeményez a lány:) ennyi
2011. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:)

vagy szervezz egy programot amire hívod haverodat meg a lányt is.persze hívhatsz több embert hogy ne legyen feltűnő hogy össze akarod őket hozni. És úgy jobban tudnak ismerkedni:) vagy pl bulizni és egy kicsit iszogatnának utána szerintem könnyebben menne a beszélgetés is

2011. máj. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
családja van...
2011. máj. 17. 23:04
 9/9 anonim válasza:
Kinek a a haverodnak vagy a lánynak nem értem mindenkinek van családja XD vagy házas ?
2011. máj. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!