Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit takar ez a stílus? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit takar ez a stílus? Mit képviselnek az ilyen fiúk?

Figyelt kérdés
Általában magasok és vékonyok. Hosszú lófarokba összefogott igénytelen haj és szakállasak. Mindig szürke, barna, keki színű cuccokat hordanak szandállal ami alá zoknit vesznek.
2011. máj. 9. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ők azt valják,hogy Arisztoterésznek volt igaza az élővilággal kapcsolatban ,nem a Dárwinistáknak vagya neokreacionistáknak! Ellenzik a vallást,de kismértékben efogadják! Általában a rockot szeretik,de meghalgatják a dumabiust is! Az igénytelen hajviselet a kelták iránti tiszteletet jelképezi a soványság pedig a Bibliában jelképesen leírt 7 szűk esztendőt! A szandál Jonatán Leonnak ad tiszteletet az eszméjük vezetőjének (60-70 évek) a zokni nem jellemző szerintem!
2011. máj. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Programozó/rendszergazda. Szerintem nagyon egyértelmű. Jelentése: nem vágyom feltűnésre, nem érdekelnek az emberek.

GÉÉÉPET AKAROOK!:D


Problem?:Đ

2011. máj. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom hippik,vagy ha ilyen okostojások akk talán bölcsészek.
2011. máj. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Kocka,igyéntelen,fatökű "style"-t!vagyis gázpalack az egész lénye.
2011. máj. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 modian ***** válasza:

na, ne kockázzatok már le mindenkit, akire illenek a fentebb leírtak

ez az általánosítás sértő ránk, igényesebb kockákra nézve, főleg a programozók nevében írom ezt, mert bár vannak köztünk érdekes figurák, de a többség normális


viszont én sem tudom mit takarhat ez a viselet, de irritál, bár van rosszabb is...

2011. máj. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nemértem mért kell mindenkit lekockázni/hülyézni vagy rosszabb aki nem a tipikus newyorkerben vásárol"raj" cuccokban jár...

Nekem 2 hasonló haverom van egyiknek sincs semi köze a "kockákhoz" igaz szandál nem jellemző tök normálisak rockot halgatnak.

2011. máj. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!