Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet félénkebb fiúkkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet félénkebb fiúkkal ismerkedni élőben?

Figyelt kérdés
Nekem ők jönnek be, valószínű azért, mert én is félénk vagyok. De hol vannak az ilyenek? 20-25 éves korosztályra gondolok!
2011. máj. 8. 21:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen vagyok.Mi félénk pasik nem szólítunk le élőben csajokat, vagy csak ritkán, nem is nagyon szemezünk velük.

21f

2011. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Hát csak úgy utcán én se mernék valaki leszólítani... Szemezni már próbáltam, de szerintem max hülyének néztek :DD
2011. máj. 8. 22:18
 13/21 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy, így a spontán dolgok ki vannak lőve. Közös ismerős oldhat meg mindent, ha félénk vagy:)
2011. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Na igen, én is ettől félek, hogy akivel szemezek az kinevet, hogy mit néz ez a srác, azt hiszi lenne nálam esélye....ezt gondolhatják a csajok:D

Mondjuk én ezért ismerkedem interneten először, és utána élőben könnyebb:)

21f

2011. máj. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Baráti körben kell kezdeni, aztán ha ott nincs siker nyitni egy nagyobb társaság felé, vagy pl. engedélyezed itt hogy írhassunk levelet neked és jó alapos ismerkedés után talán egymásra leltek.

26 ff

2011. máj. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Pl. leírod nekem erre az e-mail címre ( playerz@citromail.hu ), hogy mennyi idős vagy, hol laksz, esetleg kép is jöhet, és ha szimpatikus vagy és lesz annyi bátorságom, meg nem leszek lusta dög, akkor még akár az is lehet, hogy lesz valami. 23/F
2011. máj. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nekem van egy félénk haverom ha Pécs környékén laksz bemutatlak neki
2011. máj. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 asdface ***** válasza:

én is itt vagyok ha Debrecen közelében vagy véletlen :D

23/f

2011. máj. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
edzőtermek előtt, komolyan mondom! persze ne edzés közben zavard őket, hanem utána illetve előtte. csomó normális félénknek mondható srác jár edzeni.
2011. máj. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
ez nem hülyeség, én is járok edzeni és nagyon félénk vagyok :D
2011. máj. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!