Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudok ismerkedni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok ismerkedni, mit kell tennem, hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés
20/L vagyok de még nem volt komoly kapcsolatom. Nem vagyok egy bulizós típus, elmentem, kipróbáltam, de nem jött be. Jobb szeretek olvasni zenét hallgatni stb. Nehezen nyílok meg embereknek, de a kezdeti visszahúzódás után könnyen megy minden. Nem vagyok egy cicababa, nem vagyok egy modellalkat sem, szóval a kinézetem miatt nem fognak közeledni felém, ellenben eszem az van, és jól tanulok. Egy ilyen jellegű lánynak, mint én, mit kell tennie, hogy párt találjon magának?
2011. máj. 7. 19:48
 1/3 desperadó ***** válasza:

Látszik ,hogy nem vagy buta lány! az ismerkedést máris elkezdted,így kell ezt csinálni!.....


Ajánlom magamat.....

2011. máj. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress hozzád hasonló csendes és okos fiukat, ennyi.
2011. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pl baráti társasággal beültök valami csöndes nyugis helyre, ahova egyik ismerősöd elhozza az ismerősét vagy ilyesmi, minden képen baráti körön belül próbálkozz elsőnek. Aztán ha mondjuk egyetemista vagy akkor ott. Esetleg valamilyen társas tevékenységet kereshetsz ami bejön. Lényeg hogy otthonról nem fogsz barátot találni. Nem megnyílni kell valakinek csak tudjál jól elbeszélgetni, legyél érdeklődő és kedves ez minden pasinak bejön. Biztos okos vagy de nem az ész a fontos hanem a személyiséged, okos ember is lehet ellenszenves. De az minden képen jó ha meg tudsz szólalni adott témákban. Hirtelen ennyi.
2011. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!