Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Semmi ötletem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Semmi ötletem sincs!

Figyelt kérdés
Van egy csaj akit szeptember óta ismerek, és bejön nekem,de csak "köszönő" viszonyban vagyunk. Amikor ránézek, gyakran azt veszem észre, hogy néz engem, olyankor mindig rámmosolyog, és akkor is, amikor találkozok vele. Talán kb. 4-szer beszéltem vele jelentéktelen dolgokról, de nem merek odamenni hozzá, félek, hogy ezt is elrontom, mint ahogy általában szoktam.. Ez nekem nagy problémám, úgy érzem, hogy mindig elrontom, és ezt nem szeretném. Mit csináljak?
2011. máj. 3. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Már pedig oda kéne menni hozzá és beszélni.
2011. máj. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
hány éves vagy? és hány éves az a lány?
2011. máj. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha nem mész oda valószínű h marad a köszönő viszony, aztán már azt se mert elballagsz v stb. de ha odamész és megpróbálod akk 50-50% h vagy beégsz vagy nem. ha beégsz akk a legrosszabb az lehet h már köszönni se fog (bár ahhoz nagyon el kéne b*szni.) azaz az lenne mintha nem mennél oda. de ha nem égsz be akk megkedvel és megismerheted.

sztem egyértelmű. menj oda.

sok sikert!

2011. máj. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én nemrég múltam 15, ő pedig pár hónappal idősebb nálam.
2011. máj. 3. 18:20
 5/8 A kérdező kommentje:
csak semmi ötletem sincsen, hogy mit mondjak neki!
2011. máj. 3. 18:21
 6/8 anonim ***** válasza:
menj oda és beszélgess vele, ha nem próbálod meg nem is fog sikerülni
2011. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
rendben, akkor megpróbálom :) csak ilyenkor mindig elkezdek görcsolni, hülyeségeket mondok, és elrontom az egészet.. :/
2011. máj. 3. 18:25
 8/8 anonim válasza:

Tisztázni kéne magadban, hogy mi van ha nem sikerül?

Semmi. Pont semmi. Ha nem próbálod meg annyi történhet hogy találsz mást, de valószínűleg néha eszedbe fog jutni mi lett volna ha...

Menj oda próbálj vele nyugiba dumálni, vagy csak hívd el valahova és majd ott hogyha 2-en vagytok elmondod neki hogy tetszik, meg hogy parázol tőle. Nekem ez bejött többször is.

2011. máj. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!