Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi a jobb az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a jobb az első csókra megkérdezni h megcsókolhatlak e vagy csak spontán cuppantan tani a semmiből?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
LASSAN cuppantani :)ne kérdezd meg,lassan közeledj és ha ő is így tesz,kiderül hogy akarja e
2011. máj. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb a spontán :)
2011. máj. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Spontán, de úgy hogy előtte mélyen a szemébe nézel, onnan mindenkinek le kell hogy essen. Aztán lassan közelíts, és ha vár / ő is közelít, akkor grat! :)
2011. máj. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok lány, de nehogy megkérdezd előtte h megcsókolhatlak e! az olyan öreges vagy nem tom : D csak szép lassan :)
2011. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bár még nem csókolóztam, szerintem elrontaná a pillanatot, hogyha a fiú megkérdezné, hogy megcsókolhatlak-e. Ha mélyen a szemébe nézel, esetleg el is mosolyodsz, látni fogod a reakciót. Aztán picit közelítesz hozzá, ha vár, vagy ő is közeledik, akkor nyert ügyed van. Ebből szerintem tudni fogja, hogy mire készülsz, és ha nem akarja a csókot, úgyis elhúzza magát Tőled!

16/L

2011. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Első csók előtt látványosan bekentem a szám coca cola ízű labelloval xD A srác annyit kérdezett: Megkóstolhatom a kólás bigyuszod? Aztán jött lassan és PAFF :D
2011. máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hümi ***** válasza:
ne kérdezd meg, tőlem megkérdezték és csak néztem hogy "mi a f*sz?!":D spontán helyzet a nyerő :D
2011. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!