Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lany aki nagyon tecik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany aki nagyon tecik nekem de hogy hivjam el talalkara? Olvasd el a reszleteket is!

Figyelt kérdés

Ezt a lanyt masfeleve ismertem meg egy kirandulason es az ev elejen megkaptam a facebookjat es jeloltem.

O viszaigazolta , elkertem az msn cimet es elkezdtem beszelgetni vele. Kiderult hogy ovistarsak voltunk meg reg:D.

ezelott 2 honapja fejembe vettem hogy en marpedig jarni akarok vele mer kisse belezugtam.

el is hivtam talalkara , de azt mondta hogy mentud eljonni mert nagyon zsufolt a progjamja az iskola miatt. ami igaz is mert muveszeti iskolaba jar, es ezekmelett szineszkedik is.

Msn-en mikor fenvan szoktunk beszelgetni de eleg hamar lealunk mer nemtudom hogy mi legyen a tema.

Lehet ha elkezdenek jarni vele akor megtalalnank a kozos hangot??

Hogy mondjam el neki h szeretem?? ugy hogy nekejen sokat magyarazkodjak, es legyen neki is logikus h mitakarok??


KOSZONOM H ELOLVASTAD AMIKET IRTAM


2011. ápr. 26. 21:23
 1/7 Renesmee18 ***** válasza:

Élőben kéne találkoznotok és akkor elmondhatnád neki az érzéseidet, vagy azt, hogy szeretnéd jobban megismerni. Semmiképp ne járj vele mielőtt meg nem ismered IGAZÁBÓL! Én ezt tanácsolom...

16/l

2011. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:) mond meg neki, hogy nagyon szimpatikus, jófejnek tartod... hogy mt gondolsz róla, és utána próbáld meg még egyszer elhívni, ebből már venni fogja a lapot, hogy tetszik neked.....
2011. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem probalj vele ossze futni az utcan vagy irtad hogy szineszkedik akkor menj el es nezd meg ot...az a lenyeg h mutasd ki h erdekel teged es tudasd vele hogy jobban meegszeretned ismerni :D msn pedig probalj erdeklodni arrol h miket szeret igazan csinalni es hogy miert? FONTOS ne egyszerre zuditsd ra a kerdeseid hanem csak lassan es probalj minel tobb reszletet megjegyezni mert meglatod hasznos lessz az elkovetkezo idoben ! :) es Hajra'!!! :)
2011. ápr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

mar regeb megigertem neki hogy elmegyek egy eloadasra amiben o is szerepel es ez pont most szombaton lesz

Oszefutni nemigazan tudok vele habar ugyanott megyunk iskolaba is mer o delelott 10 -11 re jar es en 8ra

2011. ápr. 26. 21:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Felteszem a nagy kerdest: MI A FRANCTOL TARTASZ¿?!"':;/*-. Alig talalkozol veli. eszed magad a semmin. Msn szeretnrk veled talalkotni elmehetnenk valahpvs mozi vagy valami. Mi van ha elutasit. A csajok nem szeretik a tejbetok pasikat. Addig varsz amig lecsap ra valaki.
2011. ápr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
eloafasra meg ne menj el. ne csinalj magadbol hulyet
2011. ápr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen helyesírással ne csodálkozz, hogy nem áll veled szóba. Szerintem csak le akar rázni.
2011. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!