Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek segít egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek segít egy lány megszerzésében az, ha kicsit elbizonytalanítom?

Figyelt kérdés
Abból indulva ki, hogy ha magad az önbizalma, akkor ő is esetleg többet vár el, és ezzel hogy elbizonytalanítom, érzékeltetem ki is a férfi / a főnök. Szerintetek ez működik vagy nem, vagy egyéb vélemény?
2011. ápr. 26. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Barney-nak működik, de mint tudjuk, ő valójában homi.


Am. nem hiszem, h működik. Nekem nem kellene olyan pasi, aki letöri az önbizalmam.

2011. ápr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem kellene ilyen.
2011. ápr. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne csinálj ilyeneket.
2011. ápr. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha főnök akarsz lenni, szerezz alkalmazottakat.
2011. ápr. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne csináld....volt 1 fiú osztálytársam,ezt mindenkivel csinálta,különösen 1-2 lánnyal(aki nagyon tetszett neki),és teljesen kiakadt mindenki tőle 4. év végére, egy lánynak se kell,ő meg egyedül maradt....köztük engem is kikészített, és elég mély nyomot hagyott bennem,azt,hogy nehezen bízom meg azokban a fiúkban is,akik tudnának értékelni,és mire ezt kiheverem...de már kezdek túlleni rajta.Úgyhogy semmiképpen ne csinálj ilyen butaságot,ez kegyetlenség!Egy nővel udvariasan kell bánni,védelmezni, tenyereden hordozni,nyugodtnak lenni,kivárni.
2011. ápr. 26. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már van köztetek valami és te teszel sokkal többet a kapcsolatért, akkor érdemes visszavenni egy kicsit.
2011. ápr. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!