Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az mért van hogy egy srác azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mért van hogy egy srác azt mondja aranyos vagyok de nem válaszol ha írok neki msnen?

Figyelt kérdés
A barátnőm mondta el neki hogy bejön nekem és erre azt mondta hogy aranyos vagyok és ha jobban megismer akkor több véleményt tud majd mondani. Ez egy hónapja volt és azóta nem történik semmi csak köszönünk egymásnak a suli folyosóján. Ha írok neki facebookon nem válaszol..
2011. ápr. 22. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
B.azdmeg!!Mikor fogjátok már fel,hogy nem msn-en kell élni az életeteket? -.-' Minden könnyebb lenne.. ;D
2011. ápr. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
na meg facebookon
2011. ápr. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
így van a személyes találkozás/randi már nem divat :/?
2011. ápr. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az a baj hogy mindig a haverjaival van és félek hogy hülyének néznének ha csak úgy odaállnék és figyelném miről beszélnek.. egyiküket se ismerem
2011. ápr. 22. 00:28
 5/7 anonim ***** válasza:
hívd félre
2011. ápr. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen problémám, nem tudom a srácok miért nem bírják a netet...

Bár nekem szerencsém volt, én többször találkoztam vele 2esben sulibamenet, szóval tényleg személyesen kell vele beszélned, ha nincs más, a haverjai előtt félrehívni :S

2011. ápr. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 modian ***** válasza:

Hát skacok, azért nem minden olyan egyszerű elsőre.


Például én facebookon megláttam egy csajt és kedvesnek tűnt, tényleg komolyan elkezdtem azon filózni, milyen lehet vele az élet. Közös ismerős is volt 1, ráadásul a közös barát is rendes, így a csaj sem lehet rossz.


Viszont az életben nem találkoztunk még, nem is találkoznánk lehet, de írtam neki szépen, kulturáltan. Azóta se válaszolt, de megtudtam, hogy ő ilyen, nincs sokat fenn a neten.


Azt akarom ebből kihozni, hogy ha nincs más, akkor kezdetnek szerintem megteszik ezek a közösségik, ne ítéljétek el ezeket annyira, abban viszont én is egyetértek, hogy személyesen a legjobb.


A kérdezőnek azt javaslom, hogy amiről tudja, hogy közös, azzal állítsa meg a srácot a folyósón köszönés után közvetlen, hogy ezt meg ezt már rég megakartad tőle kérdezni, de mindig elfelejtetted és már kezdődik is a beszélgetés.


Pl.: közös kedvenc zene, akkor nem tudja véletlen, hogy mikor jön a következő album??? vagy akármi...


Sopk sikert!!! Bátorság!!!

2011. ápr. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!