Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet így nőt szerezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így nőt szerezni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, még szűz, nem vagyok jóképű, nincs sok pénzem, kicsit beképzelt vagyok és habár vicces vagyok és lökött, de a csajokkal nem jövök ki nagyon. Ráadásul nagyon válogatós vagyok, a legszebb lányokkal akarok mindig összejönni. Lesz nekem valaha csajom és ha igen hogyan? :D
2011. ápr. 13. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Remélhetőleg elkerülik a beképzelt pasikat.
2011. ápr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
A nem vagyok jóképű és nincs sok pénzem után nem is olvastam tovább.Esélytelen
2011. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt: [link]
2011. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy jóképű nincs pénzed nem értesz szót a csajokkal nagy is a pofád (de mire)... egy lúzer vagy. nem lesz nőd soha. marad a ló/szamár/tyúk
2011. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 TOMAtm ***** válasza:
100%
Csak azzal tudlak vigasztalni hogy sokszor a jó nőknek hülye,beképzelt,ronda pasijuk van.miért?...fene se tudja.
2011. ápr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja én is ezt tudom mondani!


Elég sok nőnek kell a igénytelen, rondább, nagyképű, tudatlan f@sz! Szóval nem is vagy esélytelen!

2011. ápr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy jóképű és nincs sok pénzed, akkor nemhogy a legszebb, de még az átlagos lányoknál sincs esélyed. Sőt, ha kifejezetten csúnya vagy, akkor egyetlen lánynál sincs.
2011. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A nőknek legtöbbször azér teszi meg a ronda és beképzelt mert elfogadják a másikat olyannak, amilyen.

Kár h ez a férfiakról nem mondható el!!

2011. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez pont fordítva igaz, legalábbis a rondára.
2011. ápr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Legyen nagy az arcod legyél bunkó, és feszíts , és elég is lesz!


A napokban egy eléggé csinos lány ismerősöm választott magának pasit 2 böl!


Az 1-ik: dolgozik, nem keres rosszul, viszonylag jóképű, normális kedves, gyengéd stb stb, eljár buliba is néha szóval ugy megvan minden benne ami egy pasiban kell lennie, és ő szerette volna nagyon a lányt!


A 2. : nagy képű, túl nagy az arca, feszít mint a hentes a bárdjával, nem keres túl jól, de ki van gyúrva, tele van tetkókkal, tipikus parasztarca van! Bunkó, és még is őt választotta!

2011. ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!