Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még akar tőlem valamit vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még akar tőlem valamit vagy ez már teljesen reménytelen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel nagyon sokat szoktunk beszélgetni, kezdtük egyre jobban megkedvelni egymást, de most 4-5 napja ha írok neki valamit, azt mondja, hogy most nem szeretne beszélni vagy hogy most ez vagy az a dolga, de közben mindig bocsánatot kér és mondja, hogy nem veled van baja, de akkor most csak mondja ezt és nem akar már velem beszélni vagy tényleg csak így alakult ez a pár nap?
2011. ápr. 10. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet. Vagy csak nem akar megsérteni.
2011. ápr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én mondtam neki, hogy ha nem akar velem beszélni inkább mondja azt...
2011. ápr. 10. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem várd meg amíg ő keres. Ha tényleg nem veled van a baj, akkor úgyis keresni fog, ha meg nem, akkor meg nem ő a te embered.

Amúgy roszul fogalmaztam: ne azt várd, ogy ő keressen, hanem te ne keresd, próbáld meg lekötni magad, mert azt tudom milyen szörnyű érzés, amikr úgy érzed nem írhatsz neki csak lesed hogy na ő most mikor...

2011. ápr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!