Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen biztos jelet ad egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen biztos jelet ad egy fiú ha tetszik neki egy lány?

Figyelt kérdés
én lány vagyok, afiú szokott nézni, meg elég sokszor osszefutunk a suliban, ő 2evvel fiatalabb mint én, de ne tudom h most bejövök e neki, mert ő nekem nagyon :)
2011. ápr. 10. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Morze
2011. ápr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ha meg akar dugni akkor tuti bejössz neki menny oda kérdezd meg,ha azt mondja igen akkor tetszel neki :)
2011. ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha flortol veled,akkor tetszel neki.

Olvass utana milyenek a fiu flort jelek.

23f

2011. ápr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
kivillantja a foga fehérjét és vicsorog rád szélsőséges esetben még a szája is habzik :D :P
2011. ápr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én randira hívom azt, aki tetszik, nincs apelláta.


24/F

2011. ápr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sok ilyen kérdés volt már. Vannak tipikus jelek, mint a szemkontaktus, mosolygás, vagy éppen az elpirulás, zavartság stb.

Mi, mivel nem látunk titeket, nem tudjuk megmondani, hogy flörtöl-e veled, tetszel-e neki vagy sem. Ezt te érzed, vagy ha nem, próbáld kideríteni.

Ismerősökön keresztül, vagy amiben én jobban hiszek, az az, hogy odamész személyesen és kérdezel tőle valamit, vagy ha összefuttok a folyosón rámosolyogsz és megfigyeled a reakcióját, vagy ha valami suli-összejövetel van "véletlenül" mellé kerülsz és elkezdtek beszélgetni valamiről. Szóval ilyen nem túl direkt dolgokat be lehet vetni, hogy közelebb kerülj hozzá és utána már jön minden magától. De nincs biztos recept rá.


Sok sikert!

2011. ápr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
viszont a fiu csak 15 en meg 17 vagyok, szóval nem a legsimább eset :) de koszonom a válaszokat és jöhetnek még
2011. ápr. 12. 18:37
 8/12 A kérdező kommentje:
utolsónak nagyon köszömöm, pont most lesz egy sulis rendezvény úgyh majd vhogy csak lesz :p
2011. ápr. 12. 18:39
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki, egy srác nem nézeget meg beszélget egy lánnyal csak úgy.


23/L

2011. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de az a baj h meg nem beszeltunk :/ es szerintem nem is mer hozzam jonni.. De mondjuk elg sokszor osszefutunk a suliban is, az már csak nem olyan véletlen, :)
2011. ápr. 12. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!