Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert csinalja ezt? (kerdesed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt? (kerdesed tul rovid, a magyarazatod hosszu)

Figyelt kérdés
Van egy lany akit mar 3-4 honapja ismerek szemezgettunk egymassal eloben sokszor de kb 1 es fel honapja kezdtem el hajtani ra ugy nez ki h neki is tetszem msn ezes kozben sokszor rak ojan smileket amik biztato jelleguek tehat szives meg ijen smile csak az a baj h sosem ir ram mindig en irok ra de tenyleg beszelgetes kozben mindig ojan jeleket ad h igen kellek neki de ha en nem irok ra akkor o nem ir ram miert van ez??
2011. ápr. 10. 16:01
 1/4 Futurare ***** válasza:
Azért, mert pro van stituálva... élvezi, hogy szenvedsz, hogy küzdesz érte.
2011. ápr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ez mit jelent h nem vagyok fontos neki es csak elvezi h szenvedek erte vagy ettol meg szerethet vagy belem lehet esve??:P:D
2011. ápr. 10. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Vegyél egy nagy levegőt, állj elé és mond meg neki, hogy tetszik.

Lehet, hogy ő ugyanígy itt kérdezget, hogy hogyan tudjam meg, tetszem e a srácnak? mert nem merem megkérdezni.

Légy férfi! Haver!

2011. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) az a vonat amr elment tudja h beleestem( ha nem szellemiserult) mert eleg szep jeleket adtam h tetszik soot meg is mondtam neki h figyelj en nagyon beled estem es stb... de o azt mondta h varjak meg kicsit:| es mondomh ezt miert csinalja h nem ir ram ha 3 napig nem irok ra akkor o se ram de miko rairok mintha semmi nem lenne megint ugy beszel velem mint az ember a szerelmevel ( meg nem jarunk)
2011. ápr. 10. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!