Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznál gyakorikerdesek.hu-s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál gyakorikerdesek.hu-s moderátorral?

Figyelt kérdés
Ha nem, miért nem?
2011. ápr. 10. 00:29
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Egyébként nem vagyok moderátor, csak kíváncsi voltam, hogy törli-e a kérdést valami buzgómócsing moderátor. :-D
2011. máj. 2. 20:40
 12/21 anonim ***** válasza:
Nos a kérdés itt maradt, a válaszok viszont megcsappantak kicsit. :) Valakinek fájt az igazság...
2011. máj. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
71%
már vagy 12-13 felhasználónevemmel tiltottak ki a fenébe velük, tudod még akkor sem randiznék ha valami szép lány lenne köztük
2011. dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
lehet , de az biztos nem azért lenne mert moderátor, ez nálam semmit nem jelent.
2011. dec. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
74%
Hát egyszer egy ismerősöm itt kiírt egy kérdést és a modik feljelentették és ráuszították a zsernyákokat. Szegény gyerek alig tudta magát kimagyarázni, hogy a légynek sem tudna ártani, csak kíváncsi volt a megbotránkoztató kérdésre adott reakciókra. Azóta nagyon elítéli akik ott a modik, mert alaptalanul vádolták meg. Amőgy is kérdés és szólás szabadság van. Csomoóan írják ki máshol nap mint nap hogy kinyiffantják Orbánt, mégsem teszik meg. Itt meg fel is jelentenek egyéneket. Kicsit elszaladt alóluk a ló. Ha egyszer egy olyan jelentenek fel aki csak szórakozásból teszi fel a kérdéseket, és az valami nagy fejes, akkor járhatnak bíróságra a modik akik ezt tették, mert ha nincs alapos gyanújuk(ami ugye egy kérdésből nem lehet), akkor csúnyán beéghetnek.
2012. jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

hehe én innen már randiztam pasival, álom volt...

sok sikert:)

2012. febr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
mindent töröl a kis......
2012. júl. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én kíváncsi lennék rá, hogy milyen ember :D

18/L

2012. júl. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

A gyk-t egyébként sem emberek üzemeltetik, hanem a bolygónkon élő Reptilián Kolónia Magyarországi Kirendeltsége. Ezért nem lenne tanácsos randizni egyikkel sem, mert az elmetrükkjeikkel élőben sokkal rosszabb dolgokra is rávehetnek titeket, mint így, az interneten keresztül. Már az is elég nagy baj hogy rendszeresen ide járunk. Sokaknál már így is olyan, mindeddig nem dokumentált és egészen bizarr fétisek alakultak ki az oldal miatt, amelyek hatása a magyar lakosságra nézve valószínűleg visszafordíthatatlanok.

Arról nem is beszélve, hogy mennyi fájdalmat és szomorúságot okoztak már az itteni kérdések/válaszok az embereknek... Ami nem csoda, hisz köztudott hogy a reptiliánokat ez élteti, a földi körülmények között csak így képesek életben maradni.

Ha valaki ezek után mégis randizna egyikükkel (a bizarr fétise miatt ami ezt diktálja ugye...), az csakis a megfelelő védőöltözetben tegye, amiben ellen tud állni a pszionikus támadásaiknak (mert bizonyára többen is lesznek).

Én szóltam!

2016. okt. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
60%
Rengeteg válaszom törölték szerintem nem fair módon, szóval soha :)
2016. okt. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!