Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom, hogy mondjam el neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Az a gond hogy van 1 ismerösöm akivel minden nap együtt járunk suliba és mindig kérdi mikor megy és egyeztetünk hogy együtt menyünk de az van ki irva facebookon hogy van pasija és nem merem meg kérdezni h bejövök-e neki? Kérnék sok kommentet
2011. ápr. 7. 20:20
 1/4 Kubu Bubu válasza:
ha csak fészbúkról tudod, hogy van pasija és ennyire nem ismered, akkor szerintem ismerkedj vele először
2011. ápr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem kérdezd meg, h van e pasija. Ha nincs akkor vezesd fel neki szép lassan. Ha mégis van pasija, akkor ne vald be neki, mert akkor lőttek a barátságotoknak, legalábbigis nem lesz a régi.
2011. ápr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké de elég jol ismerem de anyira nem tudom hogy van-e pasija majd meg kérdezem
2011. ápr. 7. 20:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy fb-n mióta van pasija. Ha több, mint egy hónapja, akkor kérdezz rá, hogy meg van-e még az illető.
2011. ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!