Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tetszik egy fiú és én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy fiú és én is neki, de nem mer elhívni, akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
2007. jún. 14. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondanám, hogy bátorítsd.

Ha biztos vagy benne, hogy neki is tetszel, és szívesen elhívna randira, akkor nem hinném, hogy zokon venné, ha te kezdeményeznél, és te hívnád randira. Elvégre ez már nem az 50-es évek.

Ha csak bátorítás mellett döntész, mosolyogj mindig rá, köszönj előre, ha csak teheted, ülj le mellé beszélgetni a veletek történő dolgokról, stb. Hátha ezáltal táplálsz benne egy kis önbizalmat.

2007. jún. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Brain Storming ***** válasza:
100%
Ha azt mondod neki, hogy "Nyugodtan hívj fel, itt a számom!", vagy "Szimpatikus srác vagy, nem lenne kedved felhívni?" (itt azért érdemes hozzátenni h telefonon!:) - akkor már csak rajtad áll, h felveszed-e, mert ezek tuán biztosan hívni fog!
2007. jún. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Menj oda hozzá és mondd meg, hogy van egy találóskérdésed, amit sehogy se tudsz megfejteni, segítsen hátha ő tudja.

Ezután tedd fel a kérdést: mi az félszemű huhog és randizhatnékja van. Vélhetően nem tud válaszolni. Ekkor mond azt: várjál, segítek egy kicsit! Takard le az egyik kezeddel az egyik szemed, mond azt gyors egymásutánban többször is, hoy huuuú-huuú, a szíbad kezed öregujjával pedig szaporán böködj magad felé.

Amennyiben ezt túl macerásnak tartod, említsd meg, hogy a bátyád/öcséd lemondta az esti színházi programot, s anyukád/apukád csak férfi kísérettel engedne el, mivel későn ér véget a darab. Kérdezd meg, ez egyszer kisegítene-e! Színház közben a szünetben, majd hazakísérés közben is lesz elég beszédtémátok. Ha ügyes vagy, innentől már nem lehet gond.

Ha ügyetlen vagy, marad az az idétlen, de humoros huhogás.


üdv.: hegedor

2007. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Probalj meg te kezdemenyezni.De csak ugy szepen modjaval.Nehogy lerohand szegenyt,foleg ha egy kicsit felosebb tipus. :)
2007. jún. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
kezdeményez te! de nehogy lerohand mert megilyesztheted vele. elöször csak egy közös sétára menjetek, pár alkalom után már fel foktok szabdulni és meglátod boldogok lesztek együtt.:D
2007. júl. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
bátorítsd
2007. aug. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Minden férfi álma a kezdeményező nő. Nő ritkán mondja egy fiúnak h szeretne vele járni. Nyugodtan vágj bele a lecsóba, ha nemet mond, akkor csak valami nagyon nyomósoka lehet.
2007. szept. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
velem is ez van..és én is bátorítottam és már járunk...már egyáltalán nem fél :)
2008. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeményez Te, a fiú szerintem nem venné zokon! :)
2009. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
szerintem a legjobb ha oda mész hozzá és megkérdezed hogy nem-e elmenne veled délután valahova.ez hasznos nálam is ez jött be.elhiheted nekem nagyon közel vagytok egy komoly kapcsolathoz
2009. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!