Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig fáj, pedig tudom hogy nekem van igazam?

Figyelt kérdés

OK, lássuk amik nem sikerültek:

- ari volt, évek után felkerestem, de nagyon bunkón elhajtott

- barát volt, de nem úgy alakult az első találkozás ahogy elképzelte, ezért úgy zavart el, hogy sose válaszolt semmire

- netről kinéztem, irt, visszairtam de nem válaszol


minden eset egy egy próbálkozás volt, és elhajtottak. Tudom hogy szemét módon, tudom hogy le kéne szrni. Kinek kell egy olyan lány, aki annyit se tud illemből visszairni, hogy nem?

Mégis minden eset fáj egy picit, számomra is furcsa hogy csak fényképen láttam (utolsót), annyit nem tudna mondani hogy "nem", mégis én érzem magam rosszúl.

Tudom hogy a külsőnek nem szabad megtévesztenie, mégis olyan nehéz elfogadni.

Miért van az, hogy mindig fáj, pedig tudom hogy nekem van igazam, ésszel elmagyaráztam magamnak és mégis?


2011. ápr. 7. 10:59
 1/6 A kérdező kommentje:
még utána irom: azzal is tisztában vagyok, hogy mindig van jobb!
2011. ápr. 7. 11:01
 2/6 anonim ***** válasza:
A kudarc mindig fájdalmas.Ez normális emberi reakció. De ne vegye el az önbizalmadat.
2011. ápr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Néha sajna nekem is még mindig nehezemre esik felfogni, hogy LÁNYBAN IS VANNAK BUNKÓK, de sajnos ez a szomorú igazság. A legkönnyebben akkor szabadulhatsz meg az emiatti rossz érzéseidtől, ha emlékezteted rá magad, hogy az ilyennel hosszú távon is csak szenvednél, mert _rendszeresen_ ilyen lenne veled, így viszont csak egyetlen egyszer volt, és többet már nem kell szenvedned tőle/miatta.
2011. ápr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de miért azok bunkók, akikből soha ki nem nézted volna?
2011. ápr. 7. 11:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Nehogy bánkódj ilyen miatt! A szépség múlandó! Viszont ha valaki bunkó, az is marad! Szóval Te bunkókra startoltál. örülj neki, hogy nem pazaroltad az időd! És azért mert valaki effektív qrva jó Nőnek, vagy faszinak gondolja magát, és azért nem válaszol vissza valakinek, mert csúnyácskábbnak gondolja, hát arról igencsak meg van a véleményem! De nyugi, Őket is sokan elhajtják a búsba! :D
2011. ápr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát ha te kép (azaz külső) alapján válogatod a csajokat, akkor ne csodálkozz, ha bunkókba ütközöl... a szép lányok kelendőbbek, és hozzá vannak szokva, hogy körülrajongják őket, úgyhogy van miből választaniuk, és miért érnék be a rosszabbal, ha kaphatnak pl egy kigyúrt állatot?
2011. ápr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!