Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nagyon ciki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves fiú vagyok aki anyukájával,apukájával,testvérével él egy kis lakásban.A lakás tiszta,nem büzlik és csendes.DE régi a fürdőszoba,konyha meg még egy s más.És a kis testvéremmel alszok egy ágyban.Anyukám rendes de apukám néha kicsit olyan mint Homer Simpson.(idegestipus)(De én viszont egy uriember vagyok és ezt nem én mondom hanem a lányok szokták mondani)Ez amugy ciki ?? Ne keressek barátnőt addig ameddig nem költözök el ? F16
2011. ápr. 7. 06:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

:)))

Ez aranyos...


Nem, nem ciki.

A lányok nem az apádat, meg a lakáskörülményeidet veszik szemügyre, hanem téged, és nem az a fontos, hogy ezek és ők milyenek, hanem az, hogy te igazi úriember vagy. :)

Nyugodtan keress barátnőt, rendes srác lehetsz, sok szerencsét!

2011. ápr. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
de keress csak, ne viccelj, 16 évesen úgysem tudod megállni, na meg ha tényleg a bnőd, akkor ezek a dolgok nem fognak számítani, figyeld meg, csakm ahzt a különalvást oldd meg valahogy ...
2011. ápr. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ne keress! Aki keresi a barátnőt, az úgyse fog találni, mert a lányok menekülnek az olyan pasiktól, akiken látszik, hogy minden áron fel akarnak szedni valakit. Keresés helyett várd a barátnőt! Majd egyszer találkozol egy lánnyal, és azt fogod érezni, hogy neked nem egy barátnő kell, hanem az a lány és senki más.

A családoddal kapcsolatban meg annyit, hogy nálad sokkal cikibb körülmények között élő embereknek is van barátnőjük.

2011. ápr. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát haver, "részvétem"! Nálam ugyan ez a szitu kb, kisebb nagyobb eltérésekkel. Lányt én se tudok felvinni. Egy 22 éves szűz...
2011. ápr. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki.Egy normális lány inkább aranyosnak találja.Csak egy beképzelt éretlen lány nem menne fel hozzád.A párom pl. egy bérlakásban lakott a szüleivel(másfél szobás),közös fürdő volt a folyosón,a ház elött hajléktalan szálló.Ő sem mert felvinni magához,de én megnyugtattam h. nincs mit szégyelni,mert nem a lakása miatt szeretem hanem a "személyiségét",(Én családi házban lakom),aztán elvitt magához,bemutatott, sőt még nála is laktam pár hónapig(egy kb 6 nm-es szobában és egy egyszemélyes ágyon).
2011. ápr. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség..miért lenne ciki????? Nem mindenki élhet emeletes házban, és nem mindenki lehet gazdag. Hidd el, amikor lesz bnőd, nem azt fogja nézni, hogy milyen az anyagi helyzeted, hanem hogy te milyen vagy. Ha igazán szeret, akkor ez úgysem fog neki számítani. :) Persze vannak kivételek..akik csak a pénzre mennek. Azokkal nem is érdemes foglalkozni.


16/l

2011. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek a segitségét :)

Megkönnyebültem

2011. ápr. 7. 15:15
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez nem ciki, sőt...

Szerintem aranyos, h együtt alszol a tesóddal. A lakásodat fogja legutolsósorban nézni egy csaj, vagy még utolsónak sem.

2011. ápr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szerintem se ciki inkább édes.: ) Ezekszerint figyelsz a tesódra és 'gondoskodsz róla' : ) szerintem bőven kereshetsz barátnőt.: )
2011. ápr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
figyi, a lányoknál nem ez számít, hanem te meg főleg a szerszámod! ha az okés, akkor ezekkel sem lesz gond
2011. ápr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!