Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy 17 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 17 éves fiú és 14 éves lány között sok a korkülönbség?

Figyelt kérdés
vagy a lány esetleg túl fiatal?
2011. ápr. 5. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem igen. Hisz éppen hogycsak középsulis, még elég gyerek
2011. ápr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Sztem egyáltalán nem. Ismerősöm 15 éves és 25-el jár.
2011. ápr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt barátnőmet már 13 évesen úgy kúrták, h rátelefonáltak, megkérdezték h nem jössz át, és már ment is. Ma, 18 évesen ő a leghűségesebb és legnormálisabb csaj akit ismerek.
2011. ápr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
sztem nem
2011. ápr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem sok az a 3 év,csak egy 14 éves lánynál pont ez az az időszak,mikor jönnek neki az új dolgok,túl instabil érzelmileg,ezért sztem nem a legmegfelelőbb ilyenkor barátot találnia,max egy 15-16 évessel,persze később mikor ő 20 lesz a fiú 23 az már úgy teljesen más tészta.
2011. ápr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
végülis egy próbát megér:)
2011. ápr. 6. 14:36
 7/8 anonim ***** válasza:
én 14 voltam a barátom meg 18 amikor összejöttünk. 3 éve együtt vagyunk úgy h minden nap találkozunk kb dután 3tól este 10-11ig :)
2011. ápr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem sok a 3 év,meg lehet próbálni csak a fiú valószínűleg picit érettebb meg tapasztaltabb mert a lány épp most kezd tini lenni

én tapasztalatból beszéltem,14 évesen egy 17 éves fiúval jártam de megbántam mert nemtudtam eldönteni hogy szeretem vagy sem és elveszítettem.1 év alatt úgy megkomolyodtam hogy az hihetetlen:D

2011. ápr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!