Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én utálom a bulikba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én utálom a bulikba meghívni egy italra a "kiszemelt" csajt?

Figyelt kérdés

Lányok ti elvárnátok,hogy meghívjanak valamire egy buliba,ha nektek is tetszene a srác?Nem tudom,de én rohadtul utálom meghívni ilyen bulikba a csajokat:D.


velem van a baj?:D


2011. ápr. 4. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem várom el, de jól esik ha meghív egy üdítőre. Nem sűrűn szokott előfordulni, meg nem is mindig fogadom el, mert táncolunk épp és nincs kedvem abbahagyni stb.
2011. ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha annyira utálod, akkor ne hivd meg. Meg kedves semmiképp ne legyél vele. Csak mondd meg, hogy kiszemeltelek, gyere dugni! Vagy megy, vagy nem.
2011. ápr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem szabad meghívni őket!!!! 1. nem itallal kell meghóditani őket,hanem szöveggel... megissza amit vettél neki,és tovább áll ,hogy "ez egy lúzer"

2. én úgy vagyok vele ,hogy örülök ,ha magamnak telik piára ,nemhogy még a nőt és én itassam



szóval nincs baj veled,a csajok sohasem arra buknak aki húde kedves velük

2011. ápr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
utolsó:én is pont így vagyok vele...és eddig senki nemküldött el azért,mert nem hívtam meg.szerencsére :D
2011. ápr. 4. 18:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem még soha nem hívtak. És soha nem volt rossz pont - ellenkezőleg, több jó dolgot is sugallt :)


/De, egyszer fizették, egy egész bagázs tuccer"gyerek" egymással versengve, gondolom, mikor dőlök ki, és kinek sikerül elvinnie. Szivatásból végigcsináltam (nagyon jól bírom az alkoholt, úgyhogy sokáig tartott), aztán az este végén továbbálltam, szegények :'D/

2011. ápr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem ha meghívnak, az olyan...már egyből azzal indít, hogy fizet nekem valamit, egyből a pénzével indít, szóval ez nekem nagyon ellenszenves. Jó persze, mit tudom én, egy üveg kóla nem kerül sokba, de akkor se. Sokkal többet jelent, ha együtt táncolunk (hú...ha egy fiú jól táncol azzal levesz a lábamról), meg ha megkér, hogy menjünk egy csendesebb helyre beszélgetni...(tényleg csak beszélgetni) szóval az teljesen rendben van. De ne hívjon meg.

20/L

2011. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam, de amikor még csajoztam bulikon, akkor nem is kellet.. nem ezen múlt a siker.
2011. ápr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen, veled suttyókám
2011. ápr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!