Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám mélyíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám mélyíteni a kapcsolatomat egy lánnyal, akit nagyon szeretek?

Figyelt kérdés
Már egy éve ismerem és szoktunk találkozni úgy két három hetente, de általában csak beszélgetünk, meg megiszunk egy forrócsokit vagy egy italt meg sétálgatunk, nincs valami ötletek, hogy mivel dobhatnám fel ezeket a találkozásokat? Am gondoltam arra is, hogy elhívom egy helyre, amit régen nagyon szerettem és a szívemhez nőt, s élményeket emlékeket mesélnék neki, erről mit gondoltok? Igazat megvallva visszahúzódó, zárkózott típus vagyok, s nagyon nehezen nyílok meg mások előtt, ezen próbálok változtatni, de nagyon nehezen megy, tudnátok segíteni? Előre is köszi szépen a válaszokat! 20f
2011. ápr. 3. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:

De az jó 5let nálam is ilyesmi a helyzet én is erre gondoltam, hogy elviszem egy helyre, ez egy üres hely ugyan teljesen zöld és csendes, de nagyon közel áll hozzám és tudnék róla mesélni, hogy miért... meg ilyenek szerintem jó5let :)

16F

2011. ápr. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a baj h amit leírtál tipikus jófiús gondolkodásmód és logika, a nők pedig nem szeretik ezt. Ha ezt követed mindig csak a "maradjunk barátok" kategóriába fogsz tartozni... Amiket tenned kéne: ne éreztesd vele h fontos neked, légy tőle érzelmileg független, érezze azt h nem kell neked, nem kaphat meg, távolodj el tőle, majd közeledj, ismét távolodj, majd ismét közeledj. Érezze h ő csak egy harmadrangú dolog az életedben. Ne beszélgess vele sokat, legyél férfias: magabiztos, határozott, és titokzatos. Ehhez talán jól is jön a zárkózottságod. Előbb-utóbb vonzódni kezdd hozzád...
2011. ápr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy a hely, amire gondoltam, a régi iskolám mögött van, van ott sok fa pár szikla, még egy kis mocsár is, de egész álltalános iskolás koromban odajártam napi rendszerességgel :)
2011. ápr. 3. 23:46
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, majd a válaszotok és a barátaim segítségével eldöntöm mi is a legmegfelelőbb módszer.

De remélem még kapok válaszokat! :)

2011. ápr. 4. 23:33
 5/5 anonim ***** válasza:
A közeledj távolodj tényleg jó módszer. Persze nem a világvégsőkig. Ha az én barátom így hódított volna el. Bár az se volt rossz. A lányok is szeretnek kűzdeni...kicsit hagyd néha.
2011. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!