Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebböl lehet valami? Fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebböl lehet valami? Fog kezdeményezni?

Figyelt kérdés
multkor elsö látásra hosszan szemeztünk ( nagyon misztikus volt, mintha a vesémbe látott volna ). Nem tudom ki ö. de ma megint összefutottunk egy kajáldába.( ott dolgozik ) és ismét szemeztünk. (szal felismert. haha^.^) Remélem az nem zavarta, h egyik legjobb barátommal voltam...:S
2011. ápr. 3. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
"mintha a vesémbe látott volna". szerintem röntgenorvos.
2011. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Azt mi sajnos nem tudhatjuk,hogy fog-e kezdeményezni,mivel nem ismerjük...

2011. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Vicces.. még jó h más a szakmája...
2011. ápr. 3. 20:22
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves második,


tudom,

de ha már másodszor is észrevett akk nem csak egy könnyü szemezés volt nem?....

2011. ápr. 3. 20:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Igazad van, lehet ebből még könnyű d.gás is, vagy akármi.

Itt nem fogod megtudni.

;D

2011. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nézd,ha unatkozol inkább csinálj valami hasznosabbat ahelyett, hogy ide irkálsz hülyeségeket...
2011. ápr. 3. 20:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Így ismeretlenül ez még mindig kevés információ.:S

Viszont abban biztos lehetsz,hogy bármi lehet belőle,de csak akkor,ha Te is teszel érte.:)


Szerintem járj el szorgalmasan abba a kajáldába,és keresd a tekintetét...mélyülj el benne...ha tetszel neki,akkor előbb-utóbb meg fog szólítani.:)

2011. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Komoly szerelemre vágyom. Amugy is 23 éves vagyok.



Köszönöm azoknak, akik rendesen válaszoltak:)

2011. ápr. 3. 21:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Pardon, most jut eszembe, hogy elfelejtettem válaszolni kegyed kérdésére, amennyiben is 22 éves lennék, köszönöm szépen. A komoly szerelem utáni vágy pedig derék dolog, de el kell keserítselek, nem létezik. Persze szép dolog hinni benne, de ugyanúgy nem létezik, ahogy Edvárd Kálen sem. Csak egy álomvilágba taszítja a könyv olvasóit, olyan illúziókba kergetve, hogy létezik A TÖKÉLETES férfi. Pedig nem, legyen akármilyen misztikus is. Sajnos nőből sem létezik tökéletes, kellemetlen. Illetve, nem is nagy baj, mert milyen unalmas is lenne egy tökéletes nővel/férfival együtt lenni.
2011. ápr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!