Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdeményezzek én vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek én vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehát az a helyzet,hogy nekem nagyon tetszik egy 21éves srác. Egyik barátnőm által ismertem meg, az ő körükben mozog, meg a szüleik is jóba vannak. Szóval ennek a srácnak én olyan 1-1,5 évvel ezelőtt fel is tűntem,tetszettem neki,de akkor nekem volt is barátom,meg valahogy úgy nem érdekelt. Viszont most húúh, most borzalmasan tetszik, és szilveszterkor szinte végig együtt voltunk, együtt buliztunk,órákon át beszélgettünk,de akkor is egy kellemetlen tényező bekavart, így nem történt semmi az égvilágon.

Most előző héten voltunk bennt bulizni együtt egy szórakozóhelyen, és nem beszéltünk,de láttam,hogy szinte folyton egymásra nézünk, meg elkapjuk a fejünk stb.

Most lényegében az van,hogy nagyon szeretnék vele tovább ismerkedni,de nem tudom hogy én kezdeményezzek, meg tanácstalan vagyok,hogy hogyan fogjak neki a beszélgetéshez,ha lesz is bátorságom hozzá, kicsit olyan kiismerhetetlen a srác, és nem éppen a kezdeményezős fajta,tehát most így nem tudom mit tegyek...?

Hasonló helyzet valaki?

18/L


2011. ápr. 3. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
ha ilyen töketlen a srác akkor neked kell kezdeményezni, vagy hagyd a fenébe. egy férfi legyen férfi
2011. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
próbáld meg sokat nem veszithetsz.ha nagyon tetszik neked akkor természetesen kezdeményezz,tudd emg mit akar!
2011. ápr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kezdeménnyez.. tedd a szádba a kukikáját, és nyalogasd.. aztán úgyis összejöttök... Bátorság!
2011. ápr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak abban az esetben kezdemènyez ha nincsen baràtnöje de ha van hagyd bèken ha akarja ö teszi meg az elsö lèpèst
2011. ápr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, de szerintem hagyd inkább.
2011. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!