Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor ismerkednek az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor ismerkednek az emberek, és kinézik maguknak egymást, akkor általában már az első pillantokban elképzelik egymást intim helyzetekben?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

pfff

hát én nem,

vagyis dehogynem, hazudtam...

én pl mindig azt képzelem el legelőször, hogy épp lesz*p engem, és a gyönyörű szemeivel néz rám fel, miközben elélvezek...

talén ennek köszönhető, hogy eddig csakis ragyogó, és gyönyörűszépszemű lányokkal voltam, és vagyok hajlandó összejönni...

2011. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első pillanatban, amikor megtetszik valaki, akkor még nem... de ha másodjára nézek rá, akkor igen :D Egyből elképzelek vele egy menetet, miközben szóba elegyedünk :D


21/L

2011. ápr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak a magam részéről nyilatkozom, hogy én nem, mert valahogy tiszteletlenségnek tartom. Tudom, hogy más nem látja, mert csak gondolom, de én látom, és ez épp elég. Igyekszem a magammal szemben támasztott normáimat betartani.
2011. ápr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb ember ezt teszi,amikor számára vonzó személyt lát,én is ezt teszem nőként,amikor egy férfi rettentően vonz,és éppen ismerkedünk.Beindul a fantázia.Bár ez még nem túl sokszor fordult elő velem,mert igazán vonzónak csak kevés pasit találok.Én válogatós vagyok.
2011. ápr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!