Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most miért csinálta ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátnőmmel 2 hónapja, azóta hetente keresett, az utóbbi időben szinte minden nap msn ne. Csütörtökön írt egy üzenetet , mennyire hiányzom, rossz nélkülem stb, írtam neki hogy sajnálom, megbeszéltünk hogy találkozunk, írok neki ma hogy mikor, de arra sem képes hogy vissza írjon. Miért csinálta ezt? Nagy nehezen belemegyek találkába és "eltűnik".
2011. ápr. 2. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán csak nem tudott rá reagálni, nem feltétlenül ijedt be. Vagy ha valóban visszakozott, akkor csak szüksége volt arra az érzésre,hogy visszakaphat, ha akar, ez ilyen női dolog, 2hónap alatt nem múlik el a féltékenység és a hiány, de az érzések igen. Ne hibáztasd érte. Nekem 2 éves kapcsolatom ért véget eltelt pár év, és amikor megtudtam, hogy van új párja 2 napig zokogtam, pedig semmit nem éreztem már iránta, talán akkor engedtem el végleg és éreztem, hogy valami, ami egykor az enyém volt, már nem lesz az. Amikor ez tudatosul, akkor van igazán vége.
2011. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!