Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon nevetséges a pectus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nevetséges a pectus carinatum?

Figyelt kérdés

tyúkmellkas, azaz kiálló tüdöcsont.


elsösorban lányok válaszát várom de bárki irhat. 17\f


2011. márc. 31. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:

az, de a geek szexepilben azér ott van...

:)

2011. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, nekem is kiáll, de nekem a tetejétől az aljáig emelkedik kifelé, szóval olyan, mintha izmos lennék. :D Alatta meg van egy kis pocak, így testesnek tűnök, szóval még a cigányok se kötekednek annyira. ;D
2011. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. 21/L
2011. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nálam is a tetejétöl az aljáig. de nem annyira durva de észrevehetö. kondizás mennyit javithat rajta?
2011. márc. 31. 21:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon keményen tolod a kondit mellre, akkor nem fog annyira látszani, de szerintem nem éri meg, mert teljesen sosem fog eltűnni. Ha nagyon kiáll, akkor viszont érdemes.
2011. ápr. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez legyen a legnagyobb hibád :D Engem nem zavar :)

21/L

2011. ápr. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is van, és az én orvosom azt mondta, ha 18 éves koromig nem javítok rajta, akkor már nem is fog változni, és felmerülhetnek esetleges betegségek is. Az orvosom azt mondta, hogy ha ilyenre kerül sor műtét is lehet belőle. 14/F
2011. ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!