Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 lány akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 srác kérdése:

Van 1 lány akibe szerelmes vagyok és tudja mit tegyek?

Figyelt kérdés

ő is szerelmes belém én is belé és majd jövöre járunk majd valmi mijat az most mind1

meg kérdezteék h szerelmes e belém és azt mondta h nem

én igent mondtad amikor meg kérdezték és az a lány msn és 4 szem közt azt monta h nagyon de ha nagyon akkor miért tagadja mások elött mert ha anyira szeretne nem tagadná ?


2011. márc. 30. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
gondolom mások előtt nem nagyon híreszteli,nem akarja hogy mindenki őt faggassa. ez teljesen érthető,amúgy meg ha kölcsönös a dolog akkor jöjjetek össze;) nem kell tökölni
2011. márc. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

fú te nem szereted a nyelvtan órákat igaz ? nem sok órán lehettél bent ...


nah írtad, hogy majd jövőre jártok, valami mijat ... ez fontos, hogy mi MIATT, mert akkor kiderülne számomra is, hogy miért nem akar most járni és esetleg miért nem mondja el másoknak.


lehet, hogy téged hülyít, lehet hogy csak másoknak nem akarja elmondani, azért hogy ne szolgáltasson témát nekik. mindekettő meglehet, de ha szeretitek egymást, és nem csak azt hiszed, hogy ő is szeret, akkor nem hiszem, hogy bármi akadálya is lehetne annak, hogy összejöjjetek.


miért nem jöttök össze? mit mond?

2011. márc. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
elvileg pici hozzá XDD
2011. márc. 30. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!