Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálta ezt?!?! =/ És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt?!?! =/ És én most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nagyon jól elvoltunk és áthívott hogy megyek át hozzá...át is mentem...de előtt pár ismerőssel elmentem sétálni,beszélgetni...egyszer azt vesszük észre hogy megjött a asrác is a volt b.nőjével =/ egész nap hozzám se szólt...de azóta minden nap ír és könyörög hogy mennyek át megint =/
2011. márc. 30. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak nem akar leitatni, és megerőszakolni, akkor menj át. Kitudja mit akar. Végül is akkor jössz rá, hogy mit is akar ha elmész. Én helyedbe egy kicsit kéretném magam aztán átmennék. Ne legyél könnyű préda, de ne is elérhetetlen.
2011. márc. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj át, tudd meg, hogy mit akar, de ha csak motoszka estet, akkor küld el a francba. Ne hagyd, hogy te legyél a mindenkori vigasz cica (és itt nem feltétlenül a szexre gongolok).
2011. márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom. Ne egyezz bele az első kérésre, ha hív, tényleg kéresd magad kicsit. De amúgy érdemes lenne elmondanod neki őszintén, amit gondolsz. Pl. ha már áthívtál, legalább kicsit törődhetnél velem. Nem hiszem, hogy megsértődne, csupán rádöbbenne hogy igazad van:D
2011. ápr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!