Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok az 5 év korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok az 5 év korkülönbség?

Figyelt kérdés

Gyakran visszajárok a volt általános sulimba zenélni bulikon, rendezvényeken. Az utóbbi 2-3 alkalommal megpillantottam az egyik 8. osztályos lányt (14 éves lesz kb. 1 hónap múlva), hogy milyen csinos, milyen nagy lány lett belőle. Nem beszéltem még vele, szót sem váltottunk soha, de valahogy a külseje bent ragadt a fejemben.


Egyik legjobb haverom (van barátnője) is mondta, hogy milyen jól néz ki az illető.


Nemsokára 19 leszek. Szerintetek fura lenne bepróbálkozni nála a következő alkalomkor? Vagy sok az az 5 év?


2011. márc. 30. 08:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen én elég furcsának érzem így utólag. Abban a korban, mint te voltál, egyáltalán nem volt furcsa, mert én is nagyon kezdő voltam. Szóval csak nyugodtan.

De ne számíts túl sok jóra.

2011. márc. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Próba szerencse! Vesztenivalód nincs! Szerintem ismerkedj meg vele. Legalább megtudod hogy milyen "belülről".
2011. márc. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
44%

sztem nem, simán mehet már.

Én is kavartam 14 évessel 18 évesen...

de náluk azért másmég, mint a korombéli nőknél.

A tinikkel még el lehet hitetni, hogy veled éli le az életét, stb stb. szinte bármit mondasz/csinálsz elhiszi, ill megbocsájt, mert élete szerelme vagy.

Szal 2 élű fegyver...

aztán később már sajna ezek nem jönnek be, komolyabban bele kell vetni magad a csajozásba ha akarsz idősebb lányt, de persze nem kötelező

fital p*nci=jó szűk p*nci :D

2011. márc. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Sok.Te fiatal férfi vagy,ő meg gyerek.
2011. márc. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
Ebben az esetben sok az 5 év. Ha te 30 lennél ő 25 , akkor nem lenne semmi különös, de igy. Szedj össze korban magadhoz illőt. Talán nem megy?
2011. márc. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van utolsó,biztos nem megy neki ezért akar kislánnyal összejönni,babázni akar a fiatalember élő babával.
2011. márc. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
szerintem nem sok....nekem 13 év volt a legtöbb
2011. márc. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ebben a korban még sok. Kezdj olyannal, aki korban hozzád illik.
2011. márc. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a korban az öt év még nagyon sok, hisz az a lány még csak egy kislány, akármilyen fejlett is a külseje.


Ha a lány 20 lenne, te pedig 25, úgy az 5 év már semmit nem számítana. Akkor sem, ha a lány 18 lenne, és te 23.


De így, hogy ő 14... nagyon sok, hidd el.


Én 14 évesen (most 23 vagyok) még egyáltalán nem vágytam arra, hogy barátom legyen.

El tudod magadról képzelni, hogy még 1-2 évig csak a lány kezét fogd, és néha megcsókold, de annál több ne legyen?


Nem lenne csoda, ha egy 14 éves gyerek fél év után pl. még pettingelni sem akarna veled.

Ilyen értelemben nagyon sok az öt év.


Szellemileg lehet, hogy nem annyira, ez a lány személyiségétől is függ.

2011. márc. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont megfelel. Csak ne akard megugorni még vagy 2 évig.
2011. márc. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!