Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Egy osztályba járunk, mindenkivel jóban van, de csak a fiúkkal szokott inkább lenni. Facebookon szokta kedvelni más lányok képeit, meg kommenteli is őket, de még egy lány oszt. társának sem kedvelte csak az enyémet, és kommentelte is. A suliban, azt veszem észre, hogy sokszor néz (már más is észrevette), meg sokszor nevetünk együtt, és általában ha valakire rászólok, vagy vkinek beszólok "nekem ad igazad" nevet...

De vannak napok, amikor szinte alig szól hozzám...

Fiúkat kérdezem inkább, de lányok is írjanak!!!

Csak, nem értem hogy hogy van, hogy egyszer tényleg úgy úgy érzem, hogy bejövök neki, de van olyan amikor nagyon keveset beszélünk!

Valaki meg tudja magyarázni?? :D


2011. márc. 29. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Nehogy már csak abban az időben amikor én voltam fiatal (50-es évek) volt az embereknek önbizalma?
2011. márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is én vagyok csak ő az évfolyam társam és lány, No mert én fiú vaok... Ipolysgról. Na szerintem kedeményez te! :-)
2011. márc. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én már így megjártam.Ugyan ez volt a helyzet nálam is,azt hittem,bejövök neki,és kisűlt pár hónappal később,h csak "arra" kellettem volna..No nem azt mondom, h nálad is ez lesz,csak ne dőlj be egy-két kedves szónak vagy mosolynak..

(egy lány voltam)

2011. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!