Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Szeretek egy lányt. Nagyon kedves, barátságos. 2 évvel fiatalabb, mint én. Sok mindennel próbálkoztam, hogy közelebb kerüljek hozzá. Ebből csak annyi jött össze, hogy beszélgetünk meg köszönünk egymásnak. Voltak kisebb jelek, hogy talán bejövök neki, de nem voltak annyira egyértelműek. Sajnos nagyon keveset tudok vele beszélgetni, mert nagyon elfoglalt, és akkor is csak msn-en tudnánk beszélni. Egy párszor msn-en hagytunk üzeneteket egymásnak, (főleg én) de így kicsit szánalmasnak éreztem magam, így már nem írok neki. (Végső elkeseredésemben tettem.) Eközben lett barátja akivel már szakított. Mondta a barátja aki a (haverom), hogy rólam beszéltek.

-Azért hozott szóba a csaj mert talán bejövök neki, vagy mert szeret kibeszélni másokat?

-Mit tudnék tenni érte?

(egy 15 éves fiú)


2011. márc. 28. 23:46
 1/3 anonim válasza:

1. Szabály : házinyúlra nem lövünk! (haverom csajára nem mászok rá.)

2. Szabály : a csajok szeretnek pletykálni.


Na de hagyjuk a szabályokat én ott kezdeném, hogy haverom nője volt tehát felejtős...Még akkor is ha a "haverom" azt mondja, hogy őt nem zavarná a dolog. Ha meg mégis kell a csaj akkor ne itt vergődj hanem vedd fel vele a kapcsolatot mondjuk ne msnen hanem kérj 1 talit 1 randit vagy bármit.

2011. márc. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából én már jóval előbb felfigyeltem a lányra mint ő, így ha úgy veszük ő "vadászta" el előlem, pedig tudta hogy én akarok a lánytól valamit. Amúgy ő nem az a "jóhaver" típus, jóba vagyunk de nem muszáj még nem is beszélünk.
2011. márc. 29. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg minél több időt tölteni vele, és amikor már szorosabb a kapcsolat, megkérdezheted, hogy bejössz-e neki, vagy érdekeled-e őt.
2011. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!