Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor szeret vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szeret vagy sem?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel elkezdtem beszélni msn-en.Megmondtam neki h szeretem,ezt ő viszonozza is(elvileg)

Minden jól alakult ezért megkérdeztem tőle h le mehetek-e hozzá..mondta h ez a hét nem jó, de a jövő hét bármikor.

Jó oké,kedd? -nem jó

szerda? -azsem

Másnap már ő kérdezte h mikor megyek le mert látni akar.

Megkérdeztem tőle h most akk mit akar,azt mondta h nem tudja, majd azt mondta h "kellek hozzá én is" , meg h sok fiu akar vele járni ,de nem érdekli őt (hanem csak engem)

mondtam neki h jó,minden,benne vok.

Erre ő még1x leírta h "kellek hozzá én is".Mondtam neki h fejtse ki h akk most h gondolja..de fáradt volt és inkább elment aludni.

Másnap láttam h fészbúkon olyanokat írogat egy srácnak h "szeretlek" meg ilyenek...

Most akk mit akar??Csak átb*szott? :'(


Köszi a válaszokat...


2011. márc. 28. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Idióta, aki nem tudja eldönteni, hogy mit akar. Sok ilyet ismerek, jókat is röhögök rajtuk.
2011. márc. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De szeretem az óvodásokat. Élőben láttad már legalább?:D
2011. márc. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát persze h láttam,személyesen is ismerem...
2011. márc. 29. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!