Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány egy hete de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány egy hete de nem tudom hogy közeledjek felé és miről beszélgesek vele help lécci?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön egy csaj de nem tudom hogy kezdjek bele.
2011. márc. 27. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan ismered? Hol szoktad látni? úgy könnyebb lenne
2011. márc. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kiskutyát kaptunk tőlük és még anno jó régen egy helyre jártunk oviba de a szomszéd településen lakik.
2011. márc. 27. 14:46
 3/7 anonim ***** válasza:

és mostanában hol szoktad látni? mert mondjuk ha buszon vagy akk odamész hozzá,megkérdezed hogy leülhetsz-e,hova megy stb.

az egész helytől függ:)

2011. márc. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát néha igen buszon szoktam látni. Milyen témákat hozzak elő ebben kellene help.
2011. márc. 27. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:
hát például amiket mondtam:hogy vagy,hova mész,miért mész,gyakran szoktál-e ienkor menni stb. ha érdeklek őt akkor simán beszélgetni fog veled ha pedig nem akk nem kellesz neki:S
2011. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget :)
2011. márc. 27. 19:02
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs mit,sok sikert;)
2011. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!