Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Harmincas nővel fogok randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas nővel fogok randizni, van okom arra, hogy nagyon izgulok?

Figyelt kérdés

Elértem a harmadik x-et. Eddig mindig jócskán fiatalabb barátnőim voltak, de most érdeklődött felém egy tőlem valamivel idősebb nő. Teljesen új a helyzet, de kíváncsi is vagyok, úgyhogy hamarosan találkozni fogunk. Én azonban nagyon izgulok, mert az első eset lesz, hogy lány helyett egy felnőtt, érett nővel találkozom majd, úgyhogy most benne van a gombóc a torkomban elég rendesen.:)

A legjobb barátomnak meséltem a helyzetről, azt mondta, nincs okom görcsölni, sőt, meg fogok lepődni, hogy a korábbi lányokhoz képest a mostani mennyire kedves és normális lesz. Nagyon örülnék, ha tényleg így lenne.

Tényleg nincs okom arra, hogy izguljak?


2011. márc. 27. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. márc. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kereken 30, a nő pedig 32 éves.
2011. márc. 27. 13:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

wazze batya ilyen hülyeségeket h lehet kérdezni?

majd meglátod mit mutat,és az fog bevillani az agyadba,h én hülye eddig miért a fiatalok kellettek??

ne parázz,nincs mitől.meglátod majd,h nem is lessz olyan rossz

2011. márc. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát..ideje már felnőnöd és egy hozzád hasonló komoly nővel találkoznod, aki ér is valamit hozzád.

És a 30-as nők a legjobbak az ágyban!!

2011. márc. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!