Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok bejönnek nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok bejönnek nektek a vékony izmos pasik?

Figyelt kérdés

Nem tudom lehet velem van a gond, de eléggé félős vagyok és önbizalom hiányos.


Kérdésem az lenne, hogy nektek lányok bejönnek a vékony, sportosan kigyúrt fiúk? nem vagyok valami magas kb 175-177 vok, az alacsony?


a testem pedig hozzá hasonló


[link]


bocs de jobb képet nem találtam , sajátom nem merem mert na... :S


2011. márc. 26. 16:02
1 2
 1/11 szamóca. ***** válasza:
nekem ez már sok is.
2011. márc. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen bejön:$

az én pasim is ilyen és ő kisebb olyan 170 cm körül van :D

az alkatra ilyen mint a képen, nekem ez az "álomalkatom" ha így tetszik:$ szerintem erre nem kell szégyellősnek lenni hanem büszkének:$ biztos vagyok benne h rengeteg csajnak bejön csak merd vállalni;)


16Ł

2011. márc. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
te is cigány vagy?
2011. márc. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem is sok ez..nem tetszik amit linkeltél. Túl izmos.

22/L

2011. márc. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nem nem vok cigány :)


második, nem tom, eléggé mély önbizalom hiányom van amit sajnos nem tok leküzdeni :S

2011. márc. 26. 16:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok cigány am nem azt néztem h cigány-e hanem h mennyire van kigyúrva;) am a cigányokat nem szeretem...sőőőt -.-"
2011. márc. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jah azt hittem h rám mondod h cigány vagyok xD h mondtam h nekem bejön:D bocsi:D
2011. márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem azért mondom, hogy most beléd kössek, de ez a test amit linkeltél, már messze nem vékony. Egy ilyen testben több év edzés van már (természetesen ez tiszta edzésre, és semmi külső szer hatására vonatkozik). És igen, ez pont bejön általában a lányoknak, ugyanis erre mondjuk, hogy arany középút. Se nem vékony, se nem túl vastag:).
2011. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsóval egyetértek, ez nem a "vékony" kategória. Így relatíve szálkásan is 80 kg lehet szerintem, ami a mai átlagot(60-70kg)messze felülmúlja. ez több évi edzés.
2011. márc. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
akkor úgy írom, hogy hasonló izomzat csak egy kicsit vékonyabb, meg egy dolgot nem értek több évi edzés, aszem sehol nem irtam, hogy én tegnap kezdtem :D
2011. márc. 27. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!