Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljunk ha ez a második?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk ha ez a második?

Figyelt kérdés

Ez lesz a 2ik randi és mivel foci van ma, focit nézünk nálam.

Csak ő két órával előbb akar jönni és nem tudom hgoy mit csinálhatnánk.

Valami normális dologra gondoltam,csókolózni is biztos fogunk de hát azért nem 2 órán keresztül (:

Normális válaszokat.;$


2011. márc. 25. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetni, megismerni a másik gondolkodását!
2011. márc. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó idő van süt a nap, sétáljatok egyet, üljetek be valami kávézóba, vagy egy parkba. Beszélgessetek majd irány haza.

Nem olyan sok idő az a 2 óra.

2011. márc. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ba....nyek...

Minek jársz olyannal, akivel nem tudsz két unalmas órát eltölteni????



Ha ennyire unalmasak vagytok, társasozzatok, azzal elmegy a két óra.

2011. márc. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 modian ***** válasza:

légy kraetív :)


attól függ, hogy mennyire romantikus lélek, meg hogy mit szeret csinálni


2 órába belefér egy borozgatás gyertya mellett, egy film, zenehallgatás közbeni beszélgetés, vagy valami közös program, ami közben mehet a csók is


ha van olyasmi, amit egyébként csinálnál, akkor csináld azt és vedd bele őt is, például ha akkor akartál volna kotyvasztani valami kaját magadnak, akkor nézz egy rendesebb kaját, ami neki is bejön és csináljátok meg ketten, közben meg lehet akármit csinálni

2011. márc. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem járunk még.

pont azért izgulok hogy ne rontsam el (:

köszi wa válaszokat.

(16/L -->ez lemaradt :D )

2011. márc. 25. 12:54
 6/6 anonim ***** válasza:
16 éves lányként szerintem nem neked kell kitalálnod, hogy mit csináljatok. De ha már megkérdezted, szerintem köthetnél egy sálat a kedvenc focicsapata színeiben, miközben mesél magáról.
2011. márc. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!