Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet ismerkedni Budapeste...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni Budapesten? Mármint ahol oda is mernek jönni a pasik? Akár szórakozóhely, akár más legyen, várom a helyszíneket, mert ötletem sincs. L/23

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:

A pasik leginkább akkor mernek odamenni, ha egyedül vagy, és "hozzáférhető" vagy, tehát nem egy asztalnál ülsz barátokkal körülvéve.


Parkokat próbáltad? Leülsz valahova, olvasgatsz, amúgy is szép az idő.

2011. márc. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szórakozóhelyeken.

Táncházakban, diszkókban, klubokban, de főleg olyan helyen, ahol táncolni is lehet. Válassz helyet a saját ízlésed szerint.

Amikor barátnőmmel voltam, rögtön bepróbálkoztak nála, mikor kimentem Wc-re, kb 2 perc alatt.

Lehetetlen hogy ne találnának meg téged is.

2011. márc. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

park? hm jó megpróbálom! :)

táncolós hely? hmm és hová menjek bulizni? :D

2011. márc. 25. 10:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Sportrendezvényeken. Főleg focimeccseken. A Fradi táborban vannak a legjobbak : )
2011. márc. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A táncház nagy előnye, hogy van tanítás és szünet is, tehát nem folyamatos a zene.

Te is kezdeményezhetsz beszélgetést vagy csak beállsz egy szimpatikus srác mellé.

2011. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké. de mi az a táncház: szóval hol vna olyan? :D
2011. márc. 25. 12:04
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

vasárnap 17 órától görög táncház

Gyere kb. 17:10-re.

2011. márc. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!