Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Gáz ha egy pasi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dag kérdése:

Csajok! Gáz ha egy pasi nem tud táncolni?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy buliban gáz lenne, ha rád hajtana valaki, de nem kérne fel táncolni? Mondjuk csak dumcsiznátok az gáz lenne?
2011. márc. 24. 22:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be, ha egy pasi tud táncolni. Az én párom nem tud, én sem.
2011. márc. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

szerintem elég gáz X))

nekem pasim meg tesóm úgy nyomják partikon pfuhh... =D csajok megőrülnek értük X)

2011. márc. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Érezni lehet a ritmust, és arra valamilyen formában lehet rázni magad, de hogy az nem tánc, annyi szent. Megnyugodhatsz, aki ezt csinálja, azok közül egyik se tud táncolni. XD Ez adjon önbizalmat. (Persze nem állítom, hogy menjél jazzbalettozni, keringőzni, rumbázni, néptáncolni...)


Egyébként meg nem gáz. Pulttámasztás, iszogatás, ez is tökéletes. Aztán vadássz...

2011. márc. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát igen, át kéne fogalmaznod a kérdést! Ugyanis ami a diszkóban és egyéb helyeken folyik az a legkevésbé sem tánc, hanem legfeljebb csak valami s.ggrázás, cél és ész nélküli ugrabugra. És valóban, elég gagyi mozgás, nem csodálom ha hülyén érzed amgad tőle.
2011. márc. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A tánc a vízszintes vágy függőleges kifejeződése, szóval érdemes valamilyen szinten tudni táncolni, mert a nők tudat alatt ezen is mérik az ágybeli képességeidet.
2011. márc. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A seggrázás nekem sem megy, de járok táncolni és állítólag egészen jól csinálom.

Régen volt, hogy első randin táncolni vittem a lányt... évekig együtt voltunk. Most meg sem említem a táncot.

Táncos helyen előny a tánctudás, de a hiánya sem nagy hátrány.

2011. márc. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!