Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt élvezi a csaj vagy mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt élvezi a csaj vagy mi?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom nagyon szerelmes egy csajba ez lesz már a 3.éve.2 évig msneztek utánna rásikerült szednie,hogy találkozzanak és a csaj otthagyta f-ba.Utánna összevesztek,azota 1 honapba 1X beszélgetnek msnen keresztül meg minden.A barátom küldözget neki szülinapján,névnapján üdvözletet meg minden a csaj azt irja vissza,hogy köszi.Nem értem ezt az egészet.A csaj megmondta neki,hogy nem akar töle semmit,de a barátom problálkozik 1000-rel.MSN-en mondta neki ezeket a csaj.Nem értem a csajnak az észjárását !!!Ha tényleg komolyabban le akarja koptatni magárol a haveromat,akkor miért nem azt csinálja,hogy amikor találkoznak egy bulin elmagyarázza neki mi a tényállás mivel nem érti ha mnsen elmondja neki.hm ???Miért nem élöben bsz-le a barátomat ????Erre k-ra kiváncsi lennék mért van ez.
2011. márc. 24. 09:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem msnen kell beszélni a másikkal,hanem szeméylesen !!!!
2011. márc. 24. 09:52
 2/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatottal egyet értek. A személyes kommunikáció mindennek a kulcsa.
2011. márc. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

a kérdésre válaszoljál xD

a válaszra vagyok kiváncsi

2011. márc. 24. 10:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Én arra lennék kíváncsi, hogy haverod mért nem fogja fel, hogy a csajt nem érdekli?

Egyébként nem hiszem, hogy élvezné, szerintem egyértelműnek gondolja az elutasítást. Főleg, hogy már a leírásod alapján már haverod visszafogott ebből, nem beszélgetnek ennyit...stb. Hogy mért nem élőben tette? Nem tudom, nem voltam ott. Lehet, hogy haverod szóhoz se hagyta jutni. Lehet, hogy olyan szinten a nyakába lihegett, hogy a csaj minél előbb szabadulni akart a közelségétől és nem akart nekiállni magyarázni. De az is lehet, hogy nem akart a lelkébe taposni azzal, hogy az arcába üvölti hogy "Fogd már fel, nem kellesz! Húzz innen!".

Persze, az is előfordulhat, hogy élvezi, hogy végre fut utána valaki, de ezt tartom a legvalószínűtlenebbnek a felsoroltak közül. Legalábbis, ha magamból indulok ki.

Én ugyanis utálom, ha olyan udvarol nekem, aki nem érdekel.

2011. márc. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ilyesmi nem történt vele,hogy nem jutott szohoz a csaj.Éppen ellenkezöleg a csaj dumált folyton és nem arrol a dologrol,hogy mi van kettöjük között,hanem az idöjátrásrol meg bulirol stb.ahogy lehet ismerkedni...ezért nem értem a csajnak az észjárását !!!!

és tegyük fel ha a csaj élvezi ,hogy fut utánna valaki....

mit akar ezzel elérni a csaj ?

2011. márc. 24. 10:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát, ha én valakivel találkozón olyan dolgokról beszélek, mint az időjárás, akkor az azt jelenti, hogy nincs értelmes témám az illetővel, nincs meg az összhang. Ezen kívül, meg beszélték egyáltalán, hogy randi? Vagy csak találkoztak és barátod már rögtön azt hitte, hogy ez egy randi? (Arról nem is beszélve, hogy régen rossz, ha netes ismerkedés után az első tali már rögtön randi...).

Ha csak futtatja maga után, akkor semmit nem akar elérni vele. Csak jól esik neki, hogy valaki még a lábnyomát is isteníti.

2011. márc. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Figyi, az ilyen túlzott nyomulásra mit csináljon? Minden alkalommal menjen oda személyesen és közölje, hogy nem?


Azzal egyetértek elvben, hogy az msn, chat és társaik nem kapcsolati kérdések megbeszélésére vannak, de mondjuk az első két évben megfelelt az msn kommunikáció az ismerkedés elején, akkor most ne rinyáljon, hogy ennyit kap.

Szerintem a lány korrektül viselkedik, ha kap valamit, megköszöni, de egyébként nem szeretne semmit, és ezt tiszteletben kéne tartani.

2011. márc. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért mert beszélgettek, és találkoztak egyszer, miért olyan egyértelmű rögtön, hogy a csaj akar valamit, pláne ha megmondta hogy nem? Teljesen mindegy hol mondja, a nem az nem... Innentől kezdve a barátod hülye hogy még mindig fut utána, és nem érti meg hogy nincs esélye, és ha már egyértleműen el lett utasítva akkor valószínűleg nem is lesz...
2011. márc. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valószínű, azért nem élőben mondja meg a barátodnak, hogy "annyi", mert nem akar vele találkozni. Nem pozitív élmény számára a találkozás. Ezt a srácnak tudomásul kéne venni és beletörődni.
2011. márc. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
élvezik a nők az ilyet, kínozni egy férfit ez nekik az igazi öröm...mond a haverodnak keresse meg nézze meg mikor megy haza kapja el és kurja meg alaposan
2011. ápr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!