Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mi az ami után vonzódt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi az ami után vonzódtok? Mik azok a tulajdonságok, amit vonzónak találtok?

Figyelt kérdés
Itt főleg a gyakorlati életbe is előforduló dolgokra gondolok, és nem azt amit "papíron" elmondtok, aztán ha jön egy olyan srác, akkor mégse.
2011. márc. 23. 21:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

08:31

"Egyetlen őszinte válasz se volt..."

21:51 vagyok és a párom pont olyan, amilyennek fentebb leírtam. (Ja és nem gazdag, és nem kigyúrt)

Szóval ezt eléggé bebuktad. Ja, hogy neked nem megy a csajozás? Sorry, így jártál. :)

2011. márc. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 szamóca. ***** válasza:
69%
08:31-nek savanyú a szőlő, mert se nem jóképű, se nem gazdag, de még a természete is sz*r, ezért nem talál magának nőt. az utolsó pontot tagadja, ezért a többire fogja.
2011. márc. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

09:29 Attól h ilyen a barátod, még nem hiszem, h ne jönne be külsőre.

Szamóca: minden lány barátkozni akar velem, tudod miért? Mert ronda vok, de jó fejnek tartanak.

Ja és mind a ketten nézzétek meg a válaszokat a kérdésre, amit belinkeltem! Senki sem adna esélyt a ronda srácoknak.

2011. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tényleg vonzónak tartom külsőre. Szerintem nagyon jól néz ki. De még neki is volt olyan lány régebben, aki állítólag pont azért utasította vissza, mert nem tetszett neki.

Viszont le is írtam a régebbi válaszomban, hogy mi az, ami fontos nekem külsőleg, mármint hogy ne hanyagolja el magát. Ezen kívül nem tudok nagyon olyat mondani, hogy ez és ez fog meg külsőségekben.

Eleve én mindig is a férfiasabb arcú macikat szerettem, a párom meg kisfiús és vékonyka (szerencsére már picit azért hízott :) Szóval ennyit az ideálokról. Megtetszhet valaki olyan is az embernek, aki eltér az eredeti elképzelésektől. De még mennyire, hogy megtetszhet! :)

2011. márc. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 szamóca. ***** válasza:
54%

az egy más szituáció ha leszólítod. hiszen akkor a lány csak és kizárólaga külsőd alapján tud ítélni, elsőre.

ne így próbálkozz. ismerj meg sok embert, sők nőt, és akihez már közelebb kerültél, annál már lesz esélyed ha tényleg olyan jó természeted van.

tudom hogy ez sem szép dolog mert mért ne adnának esélyt al ányok hogy megismerjenek, de valami alapján szelektálnak. és ha csak a külsőd látják mert nem ismernek ,akkor tényleg az alapján. nem beszélgethet minden lány minen fiúval csak mert hátha ő lesz a kivétel akivel mégis jól kijön majd.

2011. márc. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a srác aranyos és figyelmes, nálam nyert ügye van!
2011. márc. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

a fény az önbizalom megnyilvánulása az ember egész lényében. nem a beképzeltségről beszélek, meg a tettetett magabiztosságról, hanem a természetes fényről.


mégvalami: amit már annyiszor hallhatott mindenki: a szépség relatív. azaz, lehet, hogy mondjuk Eva Longoria [csak egy példa] csúnyának tartaná a párom, viszont nekem nagyon-nagyon tetszik.

N/18

2011. márc. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 25. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!