Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondanátok csajozós dumákat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok csajozós dumákat?

Figyelt kérdés
úgy értem mivel szólítsak le valakit buliban vagy akárhol?
2011. márc. 23. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj, de nem láttál itt valahol egy méregzöld Bentleyt, nem tudom hol parkoltam...

2011. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Szép a cipőd.Dugunk?
2011. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
Te jól nézel ki én meg kanos vagyok gondolhatnánk a lehetőségekre :D
2011. márc. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Nekem a Bentley-s tetszene, főleg ha buszon/metrón/stb-n kérdezné valaki :D
2011. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
szia, rendelünk egy pizzát és dugunk. *pofon, jó van felőlem rendelhetünk kínai kaját is XD
2011. márc. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13%
Szia elhagytam a vadi új 7-es bmw-m kulcsát hazakísérsz a pótkulcsért? Ezzel rögtök fel is vitted magadhoz és meg is dughatod. :D
2011. márc. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hat nekem szemely szerint sem ez a bentleyis duma sem meg a bmws duma nem jonne be.......szerintem eleg bena......es nekem az ijen pasik bekepzeltnek meg nagykepunek tunnek
2011. márc. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!