Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy lány rondán beszél, és esetleg bemutatgat?

Figyelt kérdés
Na most ronda beszéden nem az alap dolgokat értem, meg az esetleges elszólom magam idegességemben-t, hanem akiknek minden 2. mondatban ott van, hogy g*ci, b*zdmeg vagy ilyesmi. Meg a bemutatással kapcsolatban? (:
2011. márc. 22. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nagyon visszataszító de nem hiszem h van olyan aki szerint nem :D. Én nagy ívből kerülöm az ilyeneket.
2011. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én leszarom. néha én is ilyen vagyok.
2011. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel csak magát minősíti. Meg kiderül belőle, hogy mekkora a szókincse.

Nálam az veri ki a biztosítékot mikor köp egy lány. Főleg az ilyen "full" nőktől nem tudom tolerálni. Baromi irritálónak tartom mikor a közelemben csuláznak. Van ilyen is..

2011. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Zozymo ***** válasza:
Kinövöd.
2011. márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy feltűnési viszketegsége van. Esetleg játssza az agyát, vagy csak szimplán problémás gyerek. A bemutatásról meg annyit, hogy ha egy normális, csinos barátnéját mutatja be, az ellen semmi kifogásom. :))) Viccet félretéve, én aztán nem állnék szóba ilyen lánnyal, és ha nekem bemutatna, akkor erőteljest elgondolkodnék azon, hogy félreteszem a "nőt nem illik megverni" (...csak megrúgni - irónia volt) elvet, és tettleg bántalmazom, nyolc napon belül és/vagy túl gyógyuló sérüléseket eredményezve neki. Nem hinném, hogy alapjáraton egy nőnek így kellene viselkednie, de hát ma már a világ is más, mint régebben.
2011. márc. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy szóban?


Szánalmas.

2011. márc. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos manapság ez a menő. Hozzáteszem, én is szoktam káromkodni, van amikor gyakrabban, ha nagyon ki vagyok fáradva, vagy borulva, kicsúszik a számon jópár "b*zdmeg" meg "f*szom", de szerencsére én már észreveszem magamon és amikor észreveszem, utálom magam. 2-3 éve még én is benne voltam a "menők"nek nevezett csapatban, na, akkor rengeteget. Utána úgy döntöttem hogy gusztustalan egy nőnél.

Bemutatni még ma is szoktam, nagyon ritkán, ha mondjuk valaki szekál de tudom, hogy csak vicc, akkor így nevetve be szoktam mutatni.

A köpködés viszont a legundorítóbb dolog a világon. Mind fiúktól, mind lányoktól.

2011. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy nagy paraszt.
2011. márc. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!