Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés
Reggelente sokszor egy villamossal megyek egy sráccal aki hát..szerelem volt első látásra. Kb. egyidős velem, vagy talán egy évvel idősebb nállam. Nagyon tetszik, és ő nagyon jól is néz ki, de én nem. Nem merek hozzá oda menni, mert nem hiszem, hogy szóba állna velem. Nem akarom csak úgy annyiba hagyni, mert esetleg egy próbát megér, de attól is félek, hogy már lehet, hogy van barátnője. Mindig egyedül látom, de mégse merek semmit sem tenni.
2011. márc. 22. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan menj oda hozáá, kezdjetek el beszélgetni egy kicsit megismerni egymást :) nem veszíthetsz semmit, de lehet hogy összejöttök ;) próbáld meg =)
2011. márc. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Odamész és annyit mondassz neki határozottan jegyeket bérleteket :D Innentől mondod nem érvényes a menetjegy név lakcím stb :) Igy ismertem meg a feleségemet azóta mind a ketten ellenőrök vagyunk
2011. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jam..

semmit se veszíthetsz..

ha oda mész és bejösz neki akk tök buli

ha meg nem akkor.. akkor ez van:)

2011. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj oda, nekünk fiúknak nemcsak a külső számít!
2011. márc. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van mit veszits?

Nem

Hát akkor?

Remélem már nála vagy

2011. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!