Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú odamegy egy teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú odamegy egy teljesen ismeretlen lányhoz, akkor a "Szia" után mi jön?

Figyelt kérdés
pl bemutatkozok na de utána?
2011. márc. 22. 19:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én akkor mutatkozom be, ha érzem ,hogy ebből lesz valami. Teljesen felesleges minden lánynak bemutatkozni.
2011. márc. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szia! Megláttam benned azt, amit még eddig senkiben, a szemeid azt súgják, hogy téged is épugy mint engem lenyűgöz... a Rikotta-gyártás hőmérsékleti és technológiai paraméterek szerint szabályozható teljesen automatizált folyamata és a késztermék választék bővítési lehetősége a feldolgozott tejmennyiség növelése nélkül.

Járunk? :D

2011. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
az a vidi... XDDDDDDDDDDDDDD :D
2011. márc. 22. 19:56
 14/18 anonim ***** válasza:

Durva, goromba elutasítás.

Kivéve akkor, ha az első pillantásra beléd szeretett.

2011. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Lehet most súúúúúúúúúlyos lepontozásokat fogok kapni, de sztem ne szólítgass le lányokat buszmegállóban pl.


Engem eddig többször is leszólítottak ott, de ki nem állhatom ha csak úgy odajönnek hozzám akik nem érdekelnek. Mert persze azok jönnek oda ilyen helyen, akikre kb rá sem néztem azelőtt. Ki nem állhatom ha odajönnek és lökik az ócska szöveget, de az is levágós ha megkérdezed hogy mennyi az idő és aztán elkezded lökni a sódert. Ez felejtős. Persze lehet van olyan csaj akinek ez tetszik (mellesleg ha tetszel neki akkor persze más tészta, mert akkor mindegy mit mondasz) de olyanhoz ne menj oda aki figyelembe sem vesz.


Jöhet a lepontozás, mert eddig bárhova írtam ezt, mindig jöttek a hősszerelmes urak akik engem egy flegma beképzelt p*csának állítottak be.

2011. márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"szia

nagyon megnéztelek és olyan jó melled van" ...ez nagyon sz@r :S már bocs hogy ezt írom de ez szerintem még a ribiknek se lenne nyerő. Szóval ennél a pontnál vége lenne, ennyi.

2011. márc. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
22:41 én felpontoztalak:)
2011. márc. 23. 14:43
 18/18 A kérdező kommentje:
22:41 ment egy privi:)
2011. márc. 23. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!