Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Tényleg jobbak a kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg jobbak a kicsit teltebb lányok, mint a véknyak?

Figyelt kérdés

Persze a vékony alatt azt értem, hogy a bordája nem látszik ki.

A telt alatt, pedig, hogy van egy úszógumija, de még nem kövér. (mint például amikor egy számmal szűkebb nadrágot vesznek fel.) Ideálok, vélemények? :)


2011. márc. 22. 16:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

20:03

17:06 vagyok, hidd el, hogy a vékony, keskeny csípőjű, feszes didkókkal. Én voltam vékonyabb is teltebb is (most a kettő közt) és nagyon tapasztaltam, hogy vékonyan körbezsongtak a pasik, teltebben (ne valami borzasztó kövéret képzelj el, olyan 5-6 kg felesleg) meg le se sz..rtak, pedig állítólag aranyos, kedves, stb. csajnak tartottak.

A pasik jó része akkora kamugép! :) Tisztelet a kivételnek!

2011. márc. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
keskeny csípő nagyon fiús... szélesebbet preferálom :D
2011. márc. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%

Én imádom a picit husi csajokat, mert nagyon soknak gyönyörü arca van és igen, bejön az is, hogy vannak formák, van mit fogni, jó odabújni.

Ja és tapasztalatom szerint egy husibb csajnak, husibb a szája, jobb vele csókolózni. Ezt csak azért írtam, mert imádok csókolózni:D

2011. márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Mentifantezsvér ***** válasza:
100%

Ésmég mi lányok vagyunk meggyanusítva hogy csak a külső a lényeg...és akkor ki a képmutató???:D

Kivéve utolsó, ez rád nem vonatkozik :D

2011. márc. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ezt a hülyeséget meg honnan szedted kérdező?! A kövérek nem jók.

Ha egy lány vékony, akkor az (nagy valószínűséggel) azt jelenti, hogy szép!


Amúgy meg tökéletesen egyetértek a 16:54 -el:

"inkább lógjon ki a bordája, minthogy a háj lógjon ki".

2011. márc. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

23:33

Ott a pont! De még milyen felháborodottan tudják a szemünkre vetni, hogy amíg nekik csak a lélek, meg a belső értékek számítanak, addig mi, szemetek, csak a külső alapján ítélünk. Hogy merünk visszautasítani egy kétszáz kilós, vagy egy hurkapálca, belső értékekben gazdag pasit, amikor ők....

... igen ők csak az extra vékony csinibabákat prefelálják. :)

2011. márc. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!