Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki magyarázza el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki magyarázza el, hogy mit akar? És mit tegyek? Mert én ezt már nem értem.

Figyelt kérdés

van egy srác a sulimban, legyen a neve X, és van egy csaj haverja akivel o.társak ő legyen Y.

Már 5éve jó barátok, de nincs köztük semmi, ez biztos!!

Főleg hogy Y totál fiús.

X-nek elméletileg bejövök, gyakorlatilag már nem tudom...

2hete randiztunk is, de nem volt semmi konkrét komoly dolog, csók sem. A multhé 7végén irt smst, hogy beteg és baj lenne-e ha ezen a 7en pótolnánk be a randit. megértő voltam mondtam , hogy dehogy baj.

a randin olyan kedves, a szemembe néz, közvetlen, kicsit zavarban van, de édes meg minden.

Msnen is az, naponta 3órát beszélünk kb, és mindig ő ír rám, szépeket ir, bókol meg minden... de kb ma fent sincsen msnen, azt sem tudom hol van.


De asuliban olyan fura...nemtudom miért, alig dumálunk és folyton Y-nal lóg, ha Y nem jön le akkor ő sem:(

És ma is úgy mentek haza, hogy nem is köszönt:( Nagyon rosszul esik ez nekem.

Tuti nincs köztük semmi, ezt mindketten megerősítették és sok régi közös ismerősünk is mondta már.

De már nem tudom eldönteni, hogy mit tegyek, sajnos kezdek belezúgni a fiúba, de a suliba ezek alapján úgy érzem, hogy nem is tetszem már neki, de akkor miért akar randizni:(???

Miért nincsen msnen?? És én nemtudom... holnap megint suli, megint találkozom vele, amitől én a mennyekben járok... de én már nemtudom mit tegyek. HOGYAN VISELKEDJEK VELE??? VALAMI PRAKTIKA??? KÖNYÖRGÖM VALAKI SEGÍTSEN, most is sírok egyszerűen fáj.

Ja és állítólag X eddig sosem járt le szünetekben csak miattam jön le. De ha becsöngetnek és Y megy akkor X is megy vele:(((

Én 18vagyok, ők 19évesek


2011. márc. 21. 18:46
 1/7 A kérdező kommentje:

már kb 5letem sincsen hogy hogyan csavarjam el a fejét, vagy HONNAN TUDHATNÁM HOGY SZERELMES-E MÁR BELÉM VAGY MIT ÉREZHET IRÁNTAM??? mert irta msnen hogy ő még mindig nagyon szivesen járna velem...meg vágyik rá és a szombati randit is várta, és kb 1000x bocsánatot kért, h beteg lett...

már elterveztük hová megyünk következő randin vagyis most 7évgén.

De ez nekem nemtudom...rossz, azért nem mindegy hogy érez-e irántam vagy csak játszik velem. Mert nekem fáj. Most hiába kérdezek rá konkrétan... nem akarok rámenős meg nyomulós lenni.


KÉNE VALAMI JEL AMIBŐL TUDOM H ÉREZ-E IRÁNTAM VALAMIT, VAGY NINCSEN SEMMI SEM... DE HOGYAN DERITSEM KI???TIPP????

Vagy kerüljem suliba? ne menjek le szünetben?? de azis nekem fáj...

2011. márc. 21. 18:50
 2/7 anonim ***** válasza:

Komolyan 18 évesen ilyenen filózol?

Ha nem írod a korodat, szentül hiszem, kb 13-15 éves vagy.

2011. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
annyira felkavart ma ez az egész... meg a szünetek hogy a barátnőmnek sirtam a mosdóba, mint egy hülye tinip*csa
2011. márc. 21. 18:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Jézusom... =___= >.>
2011. márc. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Neji ***** válasza:
Mond el X-nek,h neked ezek rosszul esnek...Ha nem mondod el,akkor honnan tudhatná?
2011. márc. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Smárold le!!!!! a köv. randitokon...

Ha azt mondta h járna veled biztos hagyni fogja. :) sok sikert :D

2011. márc. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, igen... egy négyszemközti nyílt beszélgetés megoldás lehet.
2011. márc. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!