Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen indok miatt írjak rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indok miatt írjak rá?

Figyelt kérdés
van egy lány aki nagyon tetszik.. csak nem jut semmilyen indok az eszembe amiatt ráírhatnék... ha már rá írtam tudnék vele beszélgetni.. csak amikor rá írok mit mondjak neki ?
2011. márc. 20. 22:31
 1/8 anonim válasza:
49%
O.. béby bevágnám a lomposomat a pinádba valami ilyesmit :)
2011. márc. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez attól függ,hogy ismered-e már,és ha igen,akkor mióta,milyen viszonyban vagytok,és honnan ismered.Van-e közös ismeretségi,vagy baráti kör,érdeklődés,hobby,iskola,tanfolyam,munkahely,stb.Személyesen iismered-e,vagy csak netről,milyen a viszony köztetek,stb.
2011. márc. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ..:)

épp ez az hogy még nem ismerem.. most szeretném megismerni..:S:)

2011. márc. 20. 22:36
 4/8 kkzz ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem tudsz mit kitalálni (amin mi sem segíthetünk túlságosan), írd meg neki azt, hogy nem akartál semmilyen kamudumát kitalálni, csak beszélgetni szeretnél vele. Nem kell mindig valamilyen "indok", amiről te is, és előbb utóbb ő is tudjátok, hogy csak egy indok...
2011. márc. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Funktasztikus ***** válasza:
55%
aa szia miujság már divatja mult?:)
2011. márc. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Milyen indok? Mert meg akarod ismerni.

Mit? Na, ez itt a kérdés... A válasz viszont nagyon egyszerű. Bármit.


Példa: Tegnap észrevettem egy lányt. Odamentem a közelébe, de nem tudtam mit mondani. Eszembe jutott egy-két dolog, de nem tetszett. Hosszú percek teltek el... aztán kérdeztem tőle valamit. Válaszolt és kérdezett.

Ezek részben alibi kérdések voltak. Nem az számít, hogy mi a kérdés és mi a válasz, hanem az, hogyan válaszol.


A látszat ellenére írásban nehezebb kezdeni egy ismerkedést. Nem szabad túl hosszút írni, de mégis éreznie kell, hogy nem sablon levelet kap és ŐŐŐŐŐ az, akivel meg akarsz ismerkedni. Ha teheted, akkor inkább személyesen. Ha nincs más lehetőséged akkor levél. Írd meg, hogy valahol láttad, de nem volt alkalmad megszólítani, szeretnéd megismerni.

2011. márc. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

pont ilyen helyzetben vagyok én is csak én lány vagyok. sztem a szokásos kezdésből rossz nem sülhet ki:

Szia! Miújság?

Am hidd el, ha elkezdtek beszélgetni, akkor már jönni fognak a témák! Sok sikert! ;)

2011. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Marci14 ***** válasza:

szia mizu sablondumát utálom, de nem zavar ha mások használják. csak úgy szerintem szimplán gáz.


ha ismered a csajt akkor tuti van valami amiről kezdésnek tudtok dumálni, aztán átvezetheted a dolgokat olyan irányba amilyenbe szeretnéd. a beszélgetni szeretnékes komment tökéletes.


am ha meg lány ír a pasinak akkor simán írhat egy szimpla üzenetet. pl miujság. a nő úgyis a passzívabb szerepet játsza az ismerkedésben, ami nagyon helyes.


szal a lényeg, hogy ha már írtál az már szuper.

2011. ápr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!