Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csináljam? Már rég óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam? Már rég óta tervezem

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem (1éve ismerem) én is tetszem neki de még nem smároltunk. Elszoktunk menni egy-két helyre kettesben és most jönne a kérdés : hogyan smároljam le hogy még véletlenülse utasitson vissza ? ( megengedné sztem csak nemtom hogy csináljam)
2011. márc. 20. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Öleld át, húzd közel, közelíts kicsit a szájához. Ha ő is akarja, befejezi a mozdulatsort :)
2011. márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mondjuk fogdosd kicsit a haját,meg símogasd meg az arcát, utána a száját,közben nézz végig a szemébe és finoman húzd az ajkaidhoz:)
2011. márc. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat valamiért ezekre nem gondoltam :S de mostmár fogok :D
2011. márc. 20. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!